Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Dokumenty dobrze zorganizowane - szafki przegródkowe

Szafki przegródkowe to doskonały sposób na organizację dokumentów i innych rzadziej lub częściej używanych elementów. Swoje zastosowanie znajdują nie tylko w firmach, ale także magazynach czy na halach produkcyjnych.

Są uniwersalne, solidnie wykonane i pozwalają na zdeponowanie wszystkiego tego, co wymaga odpowiedniej segregacji. W szafkach przegródkowych przechowasz dokumentację papierową, książki wejścia/wyjścia, kluczyki do pojazdów i pomieszczeń oraz inną drobnicę, używaną na co dzień lub konieczną do dłuższego zmagazynowania. Te, które znajdziesz w ofercie Magazynuj.pl zostały wybrane pod kątem różnego zapotrzebowania ze strony przedsiębiorstwa. Dlatego to zarówno mniejsze szafki z niewielką liczbą przegródek (minimum 5) np. na telefony komórkowe, jak i większe z nawet 22 przegródkami.

Wspólnym mianownikiem wszystkich jest solidne wykonanie ze stali oraz możliwość zamontowania do ściany. Z myślą o dodatkowym bezpieczeństwie przechowywanego mienia, wybrane modele są wyposażane w dodatkowy zamek patentowy lub zwykły klucz.

Oficjalny partner