Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Pojemniki i kontenery - strona 1

Pojemniki i kontenery pozwalają na przechowywanie odpadów, zarówno chemicznych, medycznych, przemysłowych, jak i tych pochodzących z gospodarstw domowych. W zależności od rodzaju pomagają również w uporządkowaniu drobnych przedmiotów w magazynie i zakładach produkcyjnych. Uniwersalność zastosowań oraz ich różnorodność czyni je niezastąpionymi w każdej branży.

W tej sekcji bazy wiedzy znajdą Państwo artykuły, które pomogą wybrać odpowiedni rodzaj i pojemność pojemnika czy kontenera. Zobaczą Państwo przegląd dostępnych u nas produktów, dowiedzą się Państwo, jakie są najczęściej wybierane czy wreszcie w których sytuacjach najlepiej je wykorzystać.

Każdy czytelnik znajdzie tu interesujące informacje na temat pojemników atestowanych przeznaczonych do przechowywania żywności oraz specjalnych – przeznaczonych do substancji niebezpiecznych. Zapraszamy do lektury.

Jakie zastosowanie mają beczki?

Magazynuj.pl - 2022-02-09

Współczesne beczki mają szerokie możliwości i zastosowanie. Z tego względu wykorzystywane są w wielu branżach. Co warto o nich wiedzieć? Jakie beczki będą najlepsze?

Jak odpowiednio wybrać pojemniki i kuwety warsztatowe?

Magazynuj.pl - 2022-01-10

Czym kierować się przy wyborze pojemników i kuwet warsztatowych? Do czego możesz je wykorzystać? Zobacz nasze podpowiedzi i zachowaj porządek w garażu i warsztacie.

Jak magazynować i wykorzystać deszczówkę?

Magazynuj.pl - 2021-12-07

W tym tekście postaramy się podpowiedzieć najskuteczniejsze sposoby oszczędzania wody deszczowej, wskażemy jakie zalety ma takie postępowanie oraz co (poza wodą) zyskują osoby prowadzące aktywny „recykling” tego surowca.

Magazynowanie drobnych elementów - kuwety

Magazynuj.pl - 2018-06-19

Im mniejsze przedmioty w magazynie, tym trudniej o organizacyjny porządek. Widoczne jest to szczególnie podczas.

Jaki pojemnik Euro wybrać?

Magazynuj.pl - 2017-02-21

W każdym zakładzie, gdzie potrzeba jest przechowywania produktów w odpornych na uszkodzenia i bezpiecznych pojemnikach, warto skorzystać z pojemników EURO. Korzyści i cechy kuwet w odpowiedni sposób zabezpieczają..

Rodzaje opakowań i ich przeznaczenie - Czy wiesz jakie opakowanie powinieneś użyć?

Magazynuj.pl - 2017-02-21

W związku z różnorodnością związaną z rodzajem materiałów chcielibyśmy Państwu pomóc w doborze odpowiedniego materiału do przechowywania i transportu towarów. Wyróżniany kilka najważniejszych kryteriów podziału opakowań, ze względu na..

Pojemniki na odpady przemysłowe - sprawdź, które potrzebujesz

Magazynuj.pl - 2016-10-06

Prawidłowe składowanie odpadów niebezpiecznych jest niezwykle ważne, ponadto regulowane odpowiednimi przepisami prawa. Właściwie dobrane pojemniki pozwolą..

Magazynowe pojemniki z tworzywa - kiedy się przydadzą?

Magazynuj.pl - 2016-09-16

Pojemniki magazynowe sprawdzają się w wielu obiektach, służąc do organizacji i zachowania porządku. Są pomocne w czasie transportu, segregacji oraz przechowywaniu wszelkich produktów. Używane w..

Kontenery siatkowe - jak wybrać?

Magazynuj.pl - 2014-07-07

Kontenery siatkowe to produkty, które pozwalają na efektywne zagospodarowanie przestrzeni magazynowej. Doskonale nadają się do procesów, w których..

Mamy nadzieję, że uda nam się zainteresować Państwa artykułami i poradnikami. W tej sekcji bazy wiedzy zamieściliśmy spis wszystkich artykułów na temat pojemników i kontenerów. Baza wiedzy jest regularnie powiększana o nowe artykuły, porady i przewodniki, które przybliżą Państwu ofertę naszego sklepu. Do Państwa dyspozycji mamy także zespół ekspertów, gotów odpowiedzieć na każde pytanie. Zapraszamy już dziś.