Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Odbojniki regałów - strona 1

Zabezpieczenie krawędzi regałów przed ewentualnym ich zniszczeniem eliminuje nieprzewidziane koszty napraw, spowodowane uszkodzeniem regału. Odpowiedni dobór i wysoka jakość materiałów użytych do produkcji odbojników daje gwarancję niezawodności i długiej eksploatacji. Odboje przemysłowe to niezastąpione przedmioty do tworzenia bezpiecznego i komfortowego miejsca pracy. Wykonane są z gumy, stali ocynkowanej lub z tworzywa PVC. Warto zatem zastanowić się nad ich zakupem i zapoznać się z artykułami, które przybliżą Państwu w prosty sposób zalety odbojnic.

Artykuły w tej sekcji bazy wiedzy pomogą Państwu lepiej poznać specyfikację odbojów oraz ich rodzaje, a zdobyta wiedza pomoże dokonać właściwego wyboru.

Ponadto, każdy czytelnik znajdzie tu interesujące informacje na temat sposobu zabezpieczania krawędzi regałów, mocowania odbojników oraz ich przeznaczenia.

Zapraszamy do lektury.

Osłony elastyczne z tworzywa, czyli bezpieczne nogi regału

Magazynuj.pl - 2018-09-03

Zapewnienie bezpieczeństwa oraz eliminowanie uszkodzeń regałów magazynowych przed uderzeniami bocznymi lub czołowymi to czynności, o których powinno się pamiętać, organizując pracę w ..

Jak oszczędzić na naprawie regałów magazynowych?

Magazynuj.pl - 2018-03-05

Ile razy wymieniałeś uszkodzony regał, który uległ zniszczeniu na skutek przegranej konfrontacji z wózkiem widłowym? Powiemy wprost - o jeden raz za dużo! Choć pewnie na samą myśl o inwestycji w rozwiązania chroniące regały magazynowe, dostajesz białej gorączki, nie denerwuj się. To niedroga inwestycja, która bardzo szybko się zwróci.

Jak zabezpieczyć magazyn niewielkim kosztem?

Magazynuj.pl - 2017-07-13

Zapewnienie wysokiego standardu oraz bezpieczeństwa pracy w magazynie nie musi wiązać się z wysokimi kosztami. Wystarczy wyposażyć obiekt w odpowiednie zabezpieczenia regałów

Odbojniki - zabezpieczenie narożników i elementów płaskich

Magazynuj.pl - 2017-04-05

Inwestycja w elementy zabezpieczające narożniki oraz elementy płaskie w magazynach, sklepach czy ogólnie pojętych obiektach przemysłowych to koszt nieporównywalnie niższy niż konsekwencje uszkodzenia wyposażenia. Dzięki odbojnikom można zabezpieczyć narożniki oraz..

Jak zabezpieczyć krawędzie w magazynie?

Magazynuj.pl - 2017-03-27

Zabezpieczenie krawędzi wszelkich regałów występujących w magazynie eliminuje niespodziewane koszty napraw, w przypadku uszkodzeń spowodowanych, chociażby kolizją z wózkami widłowymi. Warto zatem zainwestować w..

Push Back! Osłona regału

Magazynuj.pl - 2015-03-16

Osłony regału typu Push Back to idealne rozwiązanie w strefach magazynowych, w których występuje duże natężenie ruchu pojazdów. Najczęściej przydatne są w ..

Osłony nóg regałów a bezpieczeństwo w magazynie

Magazynuj.pl - 2014-11-17

Osłony nóg regałów są podstawowym rodzajem zabezpieczania mienia w magazynie na wypadek błędu ludzkiego. Rolą tego typu osłon jest..

Osłony nóg regałów - zabezpiecz magazyn!

Magazynuj.pl - 2014-05-12

Jedną z częstszych przyczyn wypadków w magazynach jest brak odpowiednich zabezpieczeń. Sytuacja dziwi o tyle, że rozwiązania, które zwiększają poziom bezpieczeństwa są ogólnodostępne i nie wymagają wysokich nakładów finansowych. Warto zatem zainwestować w..

Mamy nadzieję, że uda nam się zainteresować Państwa artykułami i poradnikami. W tej sekcji bazy wiedzy zamieściliśmy spis wszystkich artykułów na temat odbojników. Baza wiedzy jest regularnie powiększana o nowe artykuły, porady i przewodniki, które przybliżą Państwu ofertę naszego sklepu. Do Państwa dyspozycji mamy także zespół ekspertów, gotów odpowiedzieć na każde pytanie. Zapraszamy już dziś.