Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Odbojniki regałów - strona 1

Zabezpieczenie krawędzi regałów przed ewentualnym ich zniszczeniem eliminuje nieprzewidziane koszty napraw, spowodowane uszkodzeniem regału. Odpowiedni dobór i wysoka jakość materiałów użytych do produkcji odbojników daje gwarancję niezawodności i długiej eksploatacji. Odboje przemysłowe to niezastąpione przedmioty do tworzenia bezpiecznego i komfortowego miejsca pracy. Wykonane są z gumy, stali ocynkowanej lub z tworzywa PVC. Warto zatem zastanowić się nad ich zakupem i zapoznać się z artykułami, które przybliżą Państwu w prosty sposób zalety odbojnic.

Artykuły w tej sekcji bazy wiedzy pomogą Państwu lepiej poznać specyfikację odbojów oraz ich rodzaje, a zdobyta wiedza pomoże dokonać właściwego wyboru.

Ponadto, każdy czytelnik znajdzie tu interesujące informacje na temat sposobu zabezpieczania krawędzi regałów, mocowania odbojników oraz ich przeznaczenia.

Zapraszamy do lektury.

Osłony elastyczne z tworzywa, czyli bezpieczne nogi regału

Magazynuj.pl - 2018-09-03

Zapewnienie bezpieczeństwa oraz eliminowanie uszkodzeń regałów magazynowych przed uderzeniami bocznymi lub czołowymi to czynności, o których powinno się pamiętać, organizując pracę w ..

Jak oszczędzić na naprawie regałów magazynowych?

Magazynuj.pl - 2018-03-05

Zmniejszające się zatem miejsce w magazynie może przyczynić się do wzrostu ryzyka uszkodzenia regałów np. na skutek uderzenia pojazdem poruszającym się na hali. Konsekwencją tego są często niespodziewane wydatki wynikające z..

Jak zabezpieczyć magazyn niewielkim kosztem?

Magazynuj.pl - 2017-07-13

Zapewnienie wysokiego standardu oraz bezpieczeństwa pracy w magazynie nie musi wiązać się z wysokimi kosztami. Wystarczy wyposażyć obiekt w odpowiednie zabezpieczenia regałów

Odbojniki - zabezpieczenie narożników i elementów płaskich

Magazynuj.pl - 2017-04-05

Inwestycja w elementy zabezpieczające narożniki oraz elementy płaskie w magazynach, sklepach czy ogólnie pojętych obiektach przemysłowych to koszt nieporównywalnie niższy niż konsekwencje uszkodzenia wyposażenia. Dzięki odbojnikom można zabezpieczyć narożniki oraz..

Jak zabezpieczyć krawędzie w magazynie?

Magazynuj.pl - 2017-03-27

Zabezpieczenie krawędzi wszelkich regałów występujących w magazynie eliminuje niespodziewane koszty napraw, w przypadku uszkodzeń spowodowanych, chociażby kolizją z wózkami widłowymi. Warto zatem zainwestować w..

Za ignorancję dostaniesz karę!

Magazynuj.pl - 2015-09-21

Ignorowanie powstałych uszkodzeń nie jest najlepszym rozwiązaniem. Nigdy nie ma pewności, czy powstałe straty nie przyczynią się do zwiększenia naprężenia..

Push Back! Osłona regału

Magazynuj.pl - 2015-03-16

Osłony regału typu Push Back to idealne rozwiązanie w strefach magazynowych, w których występuje duże natężenie ruchu pojazdów. Najczęściej przydatne są w ..

Osłony nóg regałów a bezpieczeństwo w magazynie

Magazynuj.pl - 2014-11-17

Osłony nóg regałów są podstawowym rodzajem zabezpieczania mienia w magazynie na wypadek błędu ludzkiego. Rolą tego typu osłon jest..

Osłony nóg regałów - zabezpiecz magazyn!

Magazynuj.pl - 2014-05-12

Jedną z częstszych przyczyn wypadków w magazynach jest brak odpowiednich zabezpieczeń. Sytuacja dziwi o tyle, że rozwiązania, które zwiększają poziom bezpieczeństwa są ogólnodostępne i nie wymagają wysokich nakładów finansowych. Warto zatem zainwestować w..

Mamy nadzieję, że uda nam się zainteresować Państwa artykułami i poradnikami. W tej sekcji bazy wiedzy zamieściliśmy spis wszystkich artykułów na temat odbojników. Baza wiedzy jest regularnie powiększana o nowe artykuły, porady i przewodniki, które przybliżą Państwu ofertę naszego sklepu. Do Państwa dyspozycji mamy także zespół ekspertów, gotów odpowiedzieć na każde pytanie. Zapraszamy już dziś.