Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Zestaw naścienny zamykany COMBI z roztworem do płukania oczu

Cennik:
szt.
24-48 h
301,58 zł
Zapytaj o ten produkt

Średnia ocena produktu:
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com


Pyłoszczelny zestaw ze sterylnie zamkniętymi płuczkami (Plum Eye Wash 500 ml, pH Neutral 200 ml) z roztworem (Plum Eye Wash - chlorek sodu 0,9%, pH Neutral - kwas fosforanowy 4,9%) do płukania oczu w zamykanym pudełku naściennym. Pudełko wykonane zostało z poliestru, który charakteryzuje się odpornością na uderzenia.

Zestaw idealnie nadaje się do stosowania w miejscach brudnych oraz zakurzonych, w których pojawia się ryzyko uszkodzenia wzroku przez ciało obce lub płyny niebezpieczne. Wykorzystywany do wypłukania ciała obcego z oczu oraz zneutralizowania nawet bardzo silnych kwasów i substancji zasadowych.

W celu przepłukania oka należy wyjąć płuczkę ze stacji, odkręcić nakrętkę i zacząć płukanie Nakrętka pełni jednocześnie funkcję wylewki płuczki, o kształcie pokrywającym się z naturalną krzywizną oka, dzięki czemu produkt charakteryzuje się dużą wygodą, higieną oraz łatwym użytkowaniem.

Opcjonalnie dostępna wersja mrozoodporna.

Okres przydatności do użycia 3 lata.

Czas płukania około 7 min.

Producent Topserw
Nr art. 133.223.250
Typ stacja

magazynuj.pl Reviews with ekomi-pl.com
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Zgodnie z listą BHP należy pamiętać o:

Liście osób przeszkolonych z zakresu pierwszej pomocy, znajomości rozmieszenia punktów pierwsze pomocy przez pracowników, pełnym wyposażeniu apteczek zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz o aktualnych terminach ważności całego wyposażenia apteczki.

(Częstym problemem przy kontrolach jest stan ważności medykamentów).