Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Zestaw mobilny, wózek Kaddie - sorbenty chemiczne (absorpcja 56 l)

Cennik:
szt.
24-48 h
Zapytaj o ten produkt
1 138,01 zł
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Opinie

Ocena: 5/5

Autor: zakład "Czyścik"

ciekawe rozwiązanie, wózek kaddie jest naprawdę mobilny. Bardziej praktycznego rozwiązania nie znalazłam. Polecam!


Wystaw opinię o produkcie

Dziękujemy za wystawienie opinii.
Magazynuj.pl - Zwroty

O produkcie:

Praca z materiałami niebezpiecznymi, zwłaszcza cieczami, oznacza konieczność takiego zabezpieczenia w sprzęt i środki ochronne, by w sytuacji wycieku pracownik mógł zareagować natychmiast. Oleje, płyny ropopochodne, kwasy, substancje trujące przy wdychaniu powodować mogą tak zagrożenie dla zdrowia, jak i straty finansowe. Sorbenty są więc jednym z podstawowych elementów wyposażenia, jeśli pracujesz przy użyciu niebezpiecznych cieczy. 

Wózek pozwalający na natychmiastową reakcję

Wózek zawiera różnego rodzaju sorbenty chemiczne, tj, matę, poduszki i rękaw, a także worek na odpady niebezpieczne oraz środki ochrony osobistej - wentylowane gogle ochronne z poliwęglanu, rękawice ochronne, kombinezon  ochronny w rozmiarze XL i półmaska z filtrami  PRO2 ABEK1P3. Wózek pozwala błyskawicznie reagować na wyciek agresywnych oraz niezidentyfikowanych chemikaliów

Dane techniczne:

ProducentTopserw
Nr art.146.400.300
TypMicrosorb First
Rodzaj warstwNiegładzona
Absorpcja wodyTak
AtestyPZH
Kolorżółty
Absorpcja opakowania56 l
Waga [kg]25
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Skuteczność:

Im wyższa jest zdolność wchłaniania produkty tym wyższa jest jego skuteczność. Oznacza to większe oszczędności i mniej odpadów.

Funkcjonalność:

Każdy użytkownik sorbentów potrafi przewidzieć w 75% miejsca gdzie zdarzają się i mogą wystąpić różne wycieki. Sorbenty polipropylenowe można po porost położyć w miejscu zagrożonym wyciekiem - czego nie da się zrobić w przypadku sorbentu sypkiego w formie granulatu.

Bezpieczeństwo:

Nie pozostawia żadnych śladów na powierzchni. Sorbenty sypkie nie tylko odpowiadają wymogom aktualnych przepisów bezpieczeństwa na drogach, ale także uzyskują najlepsze rezultaty w niezwykle wymagających testach odporności na poślizg proponowanych w Normie Europejskiej ECN 337. Produkty, które nie wytwarzają szlamu nie pozostawiają też po użyciu śliskiej warstwy na nawierzchni, a tym samym są bezpieczniejsze dla ruchu drogowego.