Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Zawieszka do kluczy

Cennik:
szt.
24-48 h
0,79 zł
Zapytaj o ten produkt

Średnia ocena produktu:
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com


Zawieszka do klucza – odnajdziesz się w każdym momencie

Problem identyfikacji odpowiednich kluczy jest tym większy, im więcej masz ich na wyposażeniu. Niekiedy trudno jest znaleźć element do odpowiedniego zamka, a sytuacja jest jeszcze gorsza jeżeli trzeba to zrobić dość szybko. Problem rozwiąże dostępna w naszym asortymencie zawieszka na klucz.

Plastikowa zawieszka do klucza ułatwia jego identyfikację. Wystarczy opisać przeznaczenie elementu na specjalnym breloku. Element jest lekki, a jednocześnie bardzo trwały. Posiada praktyczne kółeczko do zawieszania np. na wieszakach.

Zawieszka na klucz – kiedy warto ją zastosować?

Prezentowana zawieszka do klucza sprawdzi się szczególnie, gdy posiadasz wiele różnego rodzaju kluczy. To świetne rozwiązanie dla przedsiębiorców (prowadzących np. biurowiec, mających mieszkania na wynajem lub działających w branży magazynowej), szkół (publicznych i prywatnych), a także dozorców czy podobnych zawodów. Kupując naszą zawieszkę możesz mieć pewność co do jej jakości i trwałości. Zapraszamy do zakupu.

Producent Leomar
Nr art. Z00104, Z00102, Z00103, Z00101, Z00105
Materiał plastik
Waga [kg] 0,001

magazynuj.pl Reviews with ekomi-pl.com
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Kolorowe zawieszki w dużym stopniu ułatwiają znalezienie odpowiedniego klucza, zwiększając w ten sposób wydajność zakładu.
Drugi otwór może posłużyć za dodatkowe przyłączenie innej zawieszki, dodatkowych kluczy lub do powieszenia zawieszki w szafce.