Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Wózek siatkowy. Wym: 835x625x740mm

Cennik:
szt.
2-3 dni
900,34 zł
Zapytaj o ten produkt

Średnia ocena produktu:
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com


Wszechstronny wózek siatkowy z hamulcami – wygodny transport lżejszych produktów

W naszej ofercie posiadamy specjalny wózek siatkowy, który umożliwia przewożenie lżejszych produktów czy towaru, nadający się do zastosowania w usługach i produkcji. Prezentowany wózek siatkowy na kółkach jest lekki, zwrotny i na pewno korzystnie wpłynie na wygodę pracy w różnych warunkach.

Gdzie sprawdzi się prezentowany wózek transportowy siatkowy? Może być użytkowany w działalności hotelowej (np. do przewozu pościeli) czy gastronomicznej. Świetnie sprawdzi się też w sklepach wielkopowierzchniowych i mniejszych podmiotach. Może być pomocny również w warsztatach czy halach magazynowych.

Co warto wiedzieć o prezentowanym wózki?

Posiada on cztery, w pełni skrętne rolki ułatwiające manewrowanie. Postój wózka zabezpieczą hamulce na dwóch kołach. Całkowity wymiar wózka to 100mm, natomiast jego pojemność to 100 kilogramów. Możemy wykonać wózek w dowolnym kolorze pod indywidualne potrzeby Klienta – wyceniane osobno.

  • 4 szare rolki skrętne, 2 z hamulcami, wym. 100 mm
  • Pojemność: 100 kg

Na zamówienie wykonujemy wózki w dowolnym kolorze pod indywidualną wycenę.

Producent Kongamek
Nr art. KM4404-K
Wymiary [mm] 835 x 625 x 74
Ładowność [kg] 100
Pokrycie cynk galwaniczny (elektrolityczny) + lakier bezbarwny
Waga [kg] 12

magazynuj.pl Reviews with ekomi-pl.com
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Produkty firmy Kongamek charakteryzują się funkcjonalnością, innowacyjnością oraz interesującym designem.

 

Kongamek to marka oferująca produkty dla magazynów, hal produkcyjnych, sklepów, szpitali, restauracji, hoteli itp . W ciągu ostatnich lat przewóz materiałów uległ wielkiej przemianie. Produkty szwedzkiego producenta Kongamek znaleźć można w całej Europie. Bogaty wybór najwyższej jakości wózków jest odpowiedzą na zmieniające się potrzeby rynku.

 

Firma Magazynuj.pl oferuje produkty takie jak: Wózek kelnerski gastronomiczny, wózek transportowy, wózek platformowy, wózek serwisowy oraz wózek sklepowy.