Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Wózek platformowy dwuburtowy, platforma z blachy. Wym. 1200x700 mm

Cennik:
Dostępność ograniczona prosimy o kontakt telefoniczny.
Zapytaj o ten produkt
ocena
4/5

Opinie

Ocena: 4/5

Autor: Malwina

Potrzebowałam dwóch wózków patformowych - sprawa nie była bardzo pilna, ale potrzebowałam ich w konrektym celu.Poprosiłam o przedstawienie oferty na dwie sztuki, uwzględniając termin realizacji. Otrzymałam ofertę w ciągu 40 minut, więc byłam zadowolona z szybkiej odpowidzi. Termin realizacji - 10 dni roboczych. Potrzebowałam tych wózków najpóźniej do 14 dni, także bez wahania poprosiłam o relizację oferty, wybierając sposób płatności "za pobraniem". Pierszy mój kontakt od momentu złożenia zamówienia został podjęty po tygodniu. Otrzymałam informację, że wózki są już składane i na dniach do mnie wyruszą. Postanowiłam monitorować tę sprawę, gdyż termin realizacji nieubłaganie zbliżał się ku końcowi, a wózki jeszcze nie zostały wysłane. Ostatecznie wózki zostały nadane po 11 dniach, więc jeden dzień po terminie to nie tragedia, a zdaję sobie sprawę, że czasami może być opóźnienie, bo kurier się nie zjawi po odbiór przesyłki, natoimast jeden z wózków był uszkodzony - rama była wygięta, więc od razu spisałam protokół szkody i skontaktowałam się telefonicznie, aby szybko zalatwić sprawę. Podczas rozmowy podkreśliłam, że nie jestem zadowolona, ponieważ za dwa dni potrzebuję dwóch sprawnych wózków, a mam jeden. Przesłałam protokół szkody i opisałam sytuaję mailem, z dopiskiem, że sprawa jest bardzo pilna. Otzymałam inormację, że dołożą wszelkich starań, aby wymienić wózek jak najbszybciej. I tak też było. Mieli zarezerwowany ten typ wózka przez innego Klienta i porozumieli się z nim, dzięki czemu mogli wysłać go do mnie i drugi wózek został zamieniony na sprawny. Historia skończyła się pozytywnie, lecz mimo to po drodze wynikły klopoty, pierwszy z terminem, a drugi z uszkodzonym wózkiem, więc 4/5 według mnie to adekwatna ocena. Pomimo wspomnianych wcześniej kłopotów polecam zakup w tym sklepie, ponieważ wózki są bardzo dobre, a obsługa stanęła na wysokości zadania i szybko znalazła rozwiązanie.


Wystaw opinię o produkcie

Dziękujemy za wystawienie opinii.
Magazynuj.pl - Zwroty

O produkcie:

Ręczny wózek platformowy przystosowany do przewozu ładunków o znacznej masie. Wyposażony w dwie przykręcane burty ułatwiające przemieszczanie wózka. W celu ochrony przeciwkorozyjnej wózek został pomalowany proszkowo na kolor niebieski.

Platforma o wymiarach 1200 x 700 mm z blachy stalowej ocynkowanej, o grubości 1,5 mm. Jest wodoodporna, pokryta siatką antypoślizgową.

W celu łatwiejszego manewrowania wózkiem zamontowano cztery koła, łożyskowane kulkowo.

Rozmiar i typ kół oraz waga wózka zależna od wybranej ładowności:

  • 250 kg – koła pneumatyczne (dmuchane, średnica 225 mm), waga: 35 kg
  • 300 kg – koła pełne (średnica 125 mm), waga: 30 kg
  • 400 kg – koła pełne (średnica 160 mm), waga: 32 kg
  • 600 kg – koła pełne (średnica 200 mm), waga: 33 kg

Produkt montowany na indywidualne zamówienie. Czas realizacji może wydłużyć się do 14 dni.

Dane techniczne:

ProducentWIZ
Nr art.WIZ-2BKB-1270-3, WIZ-2BKB-1270-4, WIZ-2BKB-1270-2
Wymiary platformy [mm]1200 x 700
Grubość platformy [mm]1,5
Średnica rury [mm]28 x 2
Ładowność [kg]250 / 300 / 400 / 600
KolorRAL 5010
Ilość poręczy2
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Koła pneumatyczne (pompowane):

  • tłumią drgania,
  • ułatwiają pokonywanie nierówności terenu,
  • przenoszą mniejsze obciążenia niż koła z pełnej gumy,
  • są narażone na przebicia.

nazwa Nr art. cena netto cena brutto