Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Worek wielkogabarytowy BIG BAG 4 uchwyty, góra otwarta (wym. 900 x 900 x 1200 mm)

Cennik:
szt.
2-3 dni
33,06 zł
Zapytaj o ten produkt

Średnia ocena produktu:
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com


Worek BIG BAG o dużej pojemności i sporej ładowności – zabezpiecz swój ładunek

Jeżeli poszukujesz nośnika transportowego do przewozu zboża, paszy, nawozu, materiałów sypkich w postaci piasku czy żwiru, a także utylizacji materiałów budowlanych czy remontowych – nasz worek BIG BAG o wymiarach 900 x 900 x 1200 mm to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Egzemplarz ten jest mocny, wszechstronny i nadaje się do zadań firmowych, ale też w gospodarstwach rolnych o zróżnicowanej wielkości.

Uchwyty o długości 25 centymetrów ułatwiają montaż worka na pojazdach przewozowych. To sprawia, że możesz bez przeszkód ładować go tam, gdzie jest to najwygodniejsze. Worek BIG BAG, który właśnie obserwujesz ma dużą pojemność i może udźwignąć ciężar na poziomie 1000 kilogramów. Jest wykonany z mocnej tkaniny polipropylenowej i nadaje się także do kiszenia kukurydzy (dzięki foliowej nakładce na górze). Całość jest szczelna i odporna na wilgoć. Przeszła też szereg testów sprawdzających. Zachęcamy do kontaktu w razie pytań związanych z tym egzemplarzem.

  • Tkanina PP, niepowlekana
  • 4 uchwyty transportowe 
  • Góra worka otwarta
  • Dno worka płaskie
  • Ładowność SWL 1000 kg
Producent Blot
Nr art. BL-BAG-oz-9090120N
Wymiary [mm] 900 x 900 x 1200
Ładowność [kg] 1000
Materiał tkanina PP, niepowlekana
Góra otwarta
Dno zamknięte
Waga [kg] 0,5

magazynuj.pl Reviews with ekomi-pl.com
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Worki kontenerowe typu big-bag są bardzo popularnym opakowaniem, które pozwalają na przechowywanie wielkopojemnościowe. Podstawowe cechy to przede wszystkim prostota ich wielokrotnego napełniania, opróżniania i przemieszczania. Również ich niska cena sprawia, że są bardzo konkurencyjne dla tradycyjnych opakowań.