Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Worek BIG BAG, 4 uchwyty, wym. 900x900x1450mm

Cennik:
szt.
2-3 dni
33,80 zł
Zapytaj o ten produkt

Średnia ocena produktu:
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com


Pojemny worek BIG BAG z czterema uchwytami - łatwy i bezpieczny transport

Jeżeli poszukujesz worka nadającego się do przetransportowania elementów o sporym ciężarze lub odpadów budowlanych czy remontowych – prezentowany worek BIG BAG z czterema uchwytami o wymiarach 900x900x1450mm będzie rozwiązaniem idealnym dla Ciebie.

Co warto wiedzieć o prezentowanym worku? Posiada on uchwyty transportowe o wysokości 25 centymetrów nadające się do nakładania przez wyspecjalizowane maszyny. Ma on ładowność na poziomie 1000 kilogramów i nadaje się do wykorzystania m.in. w przemyśle, produkcji czy branży budowlanej. Bardzo łatwo go napełnisz i opróżnisz.

Prezentowany egzemplarz ma płaskie dno i otwartą górę, co pozwala na załadowanie nawet większych elementów. Całość jest dodatkowo uszczelniona i odporna na wilgoć, dzięki czemu worek może stać na zewnątrz. Zapraszamy do kontaktu w razie pytań – chętnie udzielimy więcej informacji o prezentowanym worku. Umożliwiamy też nadrukowywanie napisów czy obrazów na oferowane worki BIG BAG.

  • Tkanina okrągło tkana, niepowlekana
  • 4 uchwyty transportowe o wysokości  25 cm każdy
  • Góra worka otwarta
  • Dno worka płaskie
  • Ładowność SWL 1000 kg

Każdy z worków można wykonać z tkaniny powlekanej z dodatkowym uszczelnieniem szwów, wewnętrznym stabilizatorem kształtu oraz z wkładką foliową PE.

Możliwość zamówienia nadruku przy minimalnym zamówieniu 100 sztuk. Koszt matrycy 30 gr netto / cm2. Dodatkowy koszt do worka jest obliczany po zapoznaniu się z projektem. Za dopłatą 30 gr/szt. istnieje możliwość dodania etykiety informacyjnej oraz koperty foliowej na dokumenty A4 wszytej w szew worka.

Producent Blot
Nr art. BL-oz9090145
Wymiary [mm] 900 x 900 x 1450
Ładowność [kg] 1000
Materiał tkanina niepowlekana PP
Góra otwarta
Dno zamknięte
Waga [kg] 0,5

magazynuj.pl Reviews with ekomi-pl.com
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Worki kontenerowe typu big-bag są bardzo popularnym opakowaniem, które pozwalają na przechowywanie wielkopojemnościowe. Podstawowe cechy to przede wszystkim prostota ich wielokrotnego napełniania, opróżniania i przemieszczania. Również ich niska cena sprawia, że są bardzo konkurencyjne dla tradycyjnych opakowań.