Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Worek BIG BAG 4 uchwyty, góra otwarta, dno zamknięte wym. 800x800x1100 mm

Cennik:
szt.
24-48 h
29,50 zł
Zapytaj o ten produkt

Średnia ocena produktu:
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com


Bezpieczny, skuteczny, trwały – worek BIG BAG z cztero uchwytowym systemem przenoszenia

Jesteśmy jednym z liderów, oferujących wysokiej jakości nośniki do transportu różnego rodzaju materiałów. W naszej ofercie znajdziesz również wyspecjalizowany worek BIG BAG o wzmocnionej konstrukcji, nadający się do transportowania i magazynowania różnego rodzaju towarów. Co warto o nim wiedzieć i dlaczego jest idealny dla Ciebie?

Dostępny u nas worek BIG BAG o wymiarach 800x800x1100 mm umożliwia przechowywanie i przewożenie materiałów sypkich, granulowanych czy pylących (np. zbóż, żwiru, nawozów i podobnych). Bezpiecznie pozwala przenosić ładunki o wadze do 1000 kilogramów. Ma cztery uchwyty transportowe, a jego wykonanie oparte jest na tkaninie niepowlekanej PP. Ma dodatkowe uszczelnienie szwów i zamknięte dno ze stabilizatorem kształtu. To na pewno produkt idealny dla Ciebie!

Pamiętaj, że spełnia on wszystkie normy bezpieczeństwa i nadaje się również do pracy na zewnątrz. W razie pytań dotyczących tego modelu – zapraszamy do kontaktu.

  • Tkanina okrągło tkana, niepowlekana
  • 4 uchwyty transportowe o wysokości  25 cm każdy
  • Góra worka otwarta
  • Dno worka zamknięte
  • Ładowność SWL 1000 kg
Producent Blot
Nr art. BL-ol8080110
Wymiary [mm] 800 x 800 x 1100
Ładowność [kg] 1000
Materiał tkanina niepowlekana PP
Góra otwarta
Dno zamknięte
Waga [kg] 0,5

magazynuj.pl Reviews with ekomi-pl.com
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Worki kontenerowe typu big-bag są bardzo popularnym opakowaniem, które pozwalają na przechowywanie wielkopojemnościowe. Podstawowe cechy to przede wszystkim prostota ich wielokrotnego napełniania, opróżniania i przemieszczania. Również ich niska cena sprawia, że są bardzo konkurencyjne dla tradycyjnych opakowań.