Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Wanna wychwytowa z żółtą kratownicą o pojemności 40 l, wym. 800 x 600 x 155 mm

Cennik:
szt.
24-48 h
672,27 zł
Zapytaj o ten produkt

Średnia ocena produktu:
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com


Wanna z kratownicą wyprodukowana została z trwałego i odpornego na chemikalia polietylenu w 100% nadającego się do recyklingu, wykorzystywana do stałego zbierania wyciekających płynów lub jako miejsce dozowania płynów z pojemników.

Idealnie sprawdza się przy składowaniu pojemników z olejami oraz chemikaliami nawet tymi najbardziej agresywnymi.

Wanna pozwala na łatwy transport oraz magazynowanie dzięki swojej konstrukcji.

Nieprzesuwna kratownica pozwala na łatwe jej zdjęcie i wyczyszczenie.

Producent Topserw
Nr art. 121.130.604
Pojemność wychwytowa [L] 40
Ładowność [kg] 100
Wymiary D*S*W [mm] 800 x 600 x 155
Kolor wanny czarny
Kolor kratownicy żółty
Materiał polietylen
Waga [kg] 6,5

magazynuj.pl Reviews with ekomi-pl.com
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Stosowanie palet wychwytowych pozwala uniknąć wysokich kar, nakładanych przez instytucje powołane do kontroli norm ochrony środowiska za ich nieprzestrzeganie.

Wycieki to poważne zagrożenie dla zdrowia oraz życia pracownika. Śliska nawierzchnia zwiększa ryzyko wypadku przy pracy, a co za tym idzie, wypłatę odszkodowania oraz przestój w pracy. Dodatkowe zagrożenia wiążą się z rodzajem składowanej substancji np. wycieki substancji łatwopalnej stwarzają ryzyko wystąpienia pożaru, zaś substancję żrące - takie jak silne kwasy - zagrożenie uszkodzenia ciała na skutek kontaktu.

Wysoka jakość - odporność na działanie chemikaliów w tym kwasów i substancji korozyjnych, dzięki zastosowaniu bardzo trwałego i mocnego polietylenu.

Przyjazne dla środowiska - wanny wychwytowe chronią środowisko zapobiegając przedostawaniu się do niego substancji niebezpiecznych dodatkowo, wanny wychwytowe pomagają w organizacji przestrzeni magazynowej oraz ułatwiają segregację i identyfikację składowanych substancji"