Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Wanna wychwytowa z kratownicą o pojemności 60 l, wym. 1000 x 600 x 175 mm

Cennik:
szt.
24-48 h
Zapytaj o ten produkt
622,75 zł
ocena

Opinie

Ocena: 5/5

Autor: Beata

Zakupiłam już kolejny raz. Co prawda widziałam na rynku trochę tańsze produkty tego typu, lecz jednak tutaj mam sprawdzone te wanny i muszę przyznać, że bardzo wytrzymałe.


Autor: Hala produkcyjna

Szybka dostawa, wanny solidnie wykonane, pojemność taka jak w specyfikacji.


Wystaw opinię o produkcie

Dziękujemy za wystawienie opinii.
Magazynuj.pl - Zwroty

O produkcie:

Wanna z kratownicą wyprodukowana została z trwałego i odpornego na chemikalia polietylenu w 100% nadającego się do recyklingu, wykorzystywana do stałego zbierania wyciekających płynów lub jako miejsce dozowania płynów z pojemników.

Idealnie sprawdza się przy składowaniu pojemników z olejami oraz chemikaliami nawet tymi najbardziej agresywnymi.

Wanna pozwala na łatwy transport oraz magazynowanie dzięki swojej konstrukcji.

Nieprzesuwna kratownica pozwala na łatwe jej zdjęcie i wyczyszczenie.

Dane techniczne:

ProducentTopserw
Nr art.121.130.606
Pojemność wychwytowa [L]60
Ładowność [kg]200
Wymiary D*S*W [mm]1000 x 600 x 175
Kolor wannyczarny
Kolor kratownicyżółty
Materiałpolietylen
Waga [kg]9
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Stosowanie palet wychwytowych pozwala uniknąć wysokich kar, nakładanych przez instytucje powołane do kontroli norm ochrony środowiska za ich nieprzestrzeganie.

Wycieki to poważne zagrożenie dla zdrowia oraz życia pracownika. Śliska nawierzchnia zwiększa ryzyko wypadku przy pracy, a co za tym idzie, wypłatę odszkodowania oraz przestój w pracy. Dodatkowe zagrożenia wiążą się z rodzajem składowanej substancji np. wycieki substancji łatwopalnej stwarzają ryzyko wystąpienia pożaru, zaś substancję żrące - takie jak silne kwasy - zagrożenie uszkodzenia ciała na skutek kontaktu.

Wysoka jakość - odporność na działanie chemikaliów w tym kwasów i substancji korozyjnych, dzięki zastosowaniu bardzo trwałego i mocnego polietylenu.

Przyjazne dla środowiska - wanny wychwytowe chronią środowisko zapobiegając przedostawaniu się do niego substancji niebezpiecznych dodatkowo, wanny wychwytowe pomagają w organizacji przestrzeni magazynowej oraz ułatwiają segregację i identyfikację składowanych substancji"