Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Wanna wychwytowa z kratownicą o pojemności 60 l, wym. 1000 x 600 x 175 mm

Cennik:
szt.
24-48 h
809,32 zł
Zapytaj o ten produkt

Średnia ocena produktu:
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com


Wanna wychwytowa z kratownicą służy do gromadzenia substancji pochodzących z niekontrolowanych wycieków i tym samym zabezpiecz podłoże. Polecana do deponowania akumulatorów, pojemników z chemikaliami lub olejami. Nieodzowna w miejscach stałego wycieku substancji niebezpiecznych oraz w punktach dozowania cieczy. Wyprodukowana z odpornego na substancje żrące polietylenu, nadającego się do recyklingu.

CECHY:

  • pojemność wychwytowa 60 l,
  • samoustawiająca się, nieprzesuwna i łatwa w czyszczeniu kratownica,
  • możliwość przewożenia wanny wózkiem widłowym,
  • wanna odporna na działanie substancji żrących oraz na korozję,
  • konstrukcja przystosowana do układania wanny jednej w drugą.
Producent Topserw
Nr art. 121.130.606
Pojemność wychwytowa [L] 60
Ładowność [kg] 200
Wymiary D*S*W [mm] 1000 x 600 x 175
Kolor wanny czarny
Kolor kratownicy żółty
Materiał polietylen
Waga [kg] 9

magazynuj.pl Reviews with ekomi-pl.com
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Stosowanie palet wychwytowych pozwala uniknąć wysokich kar, nakładanych przez instytucje powołane do kontroli norm ochrony środowiska za ich nieprzestrzeganie.

Wycieki to poważne zagrożenie dla zdrowia oraz życia pracownika. Śliska nawierzchnia zwiększa ryzyko wypadku przy pracy, a co za tym idzie, wypłatę odszkodowania oraz przestój w pracy. Dodatkowe zagrożenia wiążą się z rodzajem składowanej substancji np. wycieki substancji łatwopalnej stwarzają ryzyko wystąpienia pożaru, zaś substancję żrące - takie jak silne kwasy - zagrożenie uszkodzenia ciała na skutek kontaktu.

Wysoka jakość - odporność na działanie chemikaliów w tym kwasów i substancji korozyjnych, dzięki zastosowaniu bardzo trwałego i mocnego polietylenu.

Przyjazne dla środowiska - wanny wychwytowe chronią środowisko zapobiegając przedostawaniu się do niego substancji niebezpiecznych dodatkowo, wanny wychwytowe pomagają w organizacji przestrzeni magazynowej oraz ułatwiają segregację i identyfikację składowanych substancji"