Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Wanna wychwytowa z kratownicą o pojemności 100 l, kolor czarny, wym. 1280 x 820 x 160 mm

Cennik:
szt.
Dostępność ograniczona prosimy o kontakt telefoniczny.
Zapytaj o ten produkt
231,80 zł
ocena
5/5

Opinie

Ocena: 5/5

Autor: Łukasz

szybko, bardzo pozytywne odczucia, bardzo pomocny okazuje się czat z pracownikiem, mam od razu informację, bez czekania na email itd..pozytyw wielki


Autor: Jacek BHP

Wanna z kratownicą wygląda na wykonaną z trwałego i odpornego polietylenu. Czas pokaże jak się będzie dalej sprawdzać, na ten moment nie mam najmniejszych zastrzeżeń.


Autor: Roman

Paleta spełnia swoje zadanie, można do niej opcjonalnie dokupić wózek.


Wystaw opinię o produkcie

Dziękujemy za wystawienie opinii.
Magazynuj.pl - Zwroty

O produkcie:

Wanna wychwytowa (ociekowa) z kratownicą wyprodukowana z polietylenu. Surowiec ten jest wykonany w innowacyjnej technologii recyklingu. Wanna jest odporna na działanie rozpuszczalników, żrących kwasów i zasad, dlatego doskonale nadaje się do składowania beczek z substancjami chemicznymi oraz olejami. W razie niekontrolowanego wycieku gromadzi niebezpieczną ciecz, redukując zanieczyszczenie i ewentualne skażenie środowiska.

  • odporna na substancje żrące i promieniowanie UV
  • pojemność wychwytowa 100 l
  • ciemny kolor ukrywający zabrudzenia
  • łatwa w transporcie – możliwość wkładania jednej w drugą
  • samoustawiająca się, antypoślizgowa kratownica, łatwa w czyszczeniu

Dodatkowo użycie dedykowanego wózka ułatwia transport wanny i przyczynia się do bezpieczniejszej pracy, minimalizując ryzyko wystąpienia wypadku.

Dane techniczne:

Nr art.BEC-WANNA-CZ
Pojemność wychwytowa [L]100
Ładowność [kg]1000
Wymiary D*S*W [mm]1280 x 820 x 170
Kolor wannyczarny
Kolor kratownicyczarny
Materiałpolietylen
Waga [kg]22
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Stosowanie palet wychwytowych pozwala uniknąć wysokich kar, nakładanych przez instytucje powołane do kontroli norm ochrony środowiska za ich nieprzestrzeganie.

Wycieki to poważne zagrożenie dla zdrowia oraz życia pracownika. Śliska nawierzchnia zwiększa ryzyko wypadku przy pracy, a co za tym idzie, wypłatę odszkodowania oraz przestój w pracy. Dodatkowe zagrożenia wiążą się z rodzajem składowanej substancji np. wycieki substancji łatwopalnej stwarzają ryzyko wystąpienia pożaru, zaś substancję żrące - takie jak silne kwasy - zagrożenie uszkodzenia ciała na skutek kontaktu.

Wysoka jakość - odporność na działanie chemikaliów w tym kwasów i substancji korozyjnych, dzięki zastosowaniu bardzo trwałego i mocnego polietylenu.

Przyjazne dla środowiska - wanny wychwytowe chronią środowisko zapobiegając przedostawaniu się do niego substancji niebezpiecznych dodatkowo, wanny wychwytowe pomagają w organizacji przestrzeni magazynowej oraz ułatwiają segregację i identyfikację składowanych substancji"