Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Urządzenie do napełniania mat i poduszek powietrznych Bublaki Maker BM-A2T

Cennik:
szt.
Dostępność ograniczona prosimy o kontakt telefoniczny.
1 218,70 zł
Zapytaj o ten produkt

Średnia ocena produktu:
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com


Urządzenia Bublaki Maker umożliwią Ci produkcję mat i wypełniaczy powietrznych bezpośrednio na stanowisku pracy dokładnie w takiej ilości, jaka jest potrzebna. Nie gromadzisz i nie magazynujesz wypełniaczy - napompujesz tyle, ile trzeba i tam, gdzie są potrzebne. BM-A2T posiada dwa tryby szybkości pracy i potrafi wyprodukować od 6 do 16 metrów mat na minutę. Obsługuje ona blisko 10 rodzajów mat i poduszek powietrznych.

Bublaki Maker wyposażona jest w panel sterowania pozwalający dostosować najważniejsze parametry do Twoich potrzeb - prędkość produkcji, temperaturę zgrzewania i ilość wpompowanego powietrza. Parametry możesz modyfikować nawet w trakcie pracy urządzenia, co ułatwi ich dostosowanie do obecnego zadania.

Maszynę instaluje się w kilku prostych krokach i po wstępnej konfiguracji parametrów jest ona gotowa do pracy.

Bublaki to wypełniacze do paczek gwarantujące ochronę przesyłanych produktów. Zapewniają one amortyzację i wypełniają wolną przestrzeń w paczce, uniemożliwiając przemieszczanie się jej zawartości, redukując wstrząsy i uderzenia. Jest to proste i wytrzymałe rozwiązanie do zabezpieczenia lekkich i średnich przesyłek. Są one niezastąpione w transporcie towarów wrażliwych na uszkodzenia takich jak szkło lub elektronika bez względu na czynniki takie jak temperatura czy wilgoć. Maty Bublaki są podzielone na komory powietrzne, dzięki czemu zyskują elastyczność i pozwalają na dokładne owinięcie i dopasowanie ich do chronionych przedmiotów. Dodatkowym atutem worków powietrznych jest ich znikoma waga, dzięki czemu zabezpieczenie przesyłki jej dodatkowo nie obciąża.

Producent DM
Nr art. DM-BM-A2T
Wysokość [mm] 250
Szerokość [mm] 350
Głębokość [mm] 170
Waga [kg] 8
Prędkość napełniania [m/min] 6 / 16

magazynuj.pl Reviews with ekomi-pl.com
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl