Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Taśma odgradzająca, ostrzegawcza rozwijana w kasecie mocowanej na magnes. MIDI. (zapięcie przeciwpaniczne)

Cennik:
szt.
3-7 dni
409,97 zł
Zapytaj o ten produkt

Średnia ocena produktu:
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com


Odgradzająca taśma ostrzegawcza pozwala na szybkie ogrodzenie niebezpiecznego terenu, na przykład zapadniętej posadzki, obszaru, na którym rozlały się niebezpieczne ciecze, terenu pracy na wysokości i tym podobnych.

Dzięki wbudowanym w kasetę magnesom, montaż taśmy jest bezinwazyjny – wystarczy przypiąć ją do poręczy. Odpięcie typu „panic” pozwala na zdjęcie taśmy jednym ruchem, dzięki czemu w przypadku konieczności szybkiej ewakuacji, nie będzie ona stanowiła przeszkody. W kasetę wbudowany jest mechanizm spowalniający, przez co po odpięciu taśma zwija się powoli, co pozwala uniknąć bolesnego uderzenia osoby stojącej obok.

Produkt ten stanowi wielorazową, ekologiczną alternatywę dla foliowych taśm ostrzegawczych, które po jednym użyciu stają się odpadem, a w przypadku konieczności szybkiego opuszczenia zabezpieczonego obszaru, stanowią dodatkowe zagrożenie.

Producent Tensator
Nr art. TEKS-10-P
Wymiary [mm x mm] 4600 x 50
Materiał tworzywo sztuczne
Zapięcie przeciwpaniczne
Waga [kg] 1

magazynuj.pl Reviews with ekomi-pl.com
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Zaletami kaset ściennych z rozwijaną taśmą są m.in.. niewielkie wymiary, niewielka waga, mobilność oraz możliwość dopasowania do każdej przestrzeni. Estetyka wykonania oraz wytrzymałość pozwalają na użytkowanie kaset ściennych przez wiele lat.