Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Taśma odgradzająca, ostrzegawcza rozwijana w kasecie mocowanej na magnes. MIDI. (zapięcie magnetyczne)

Cennik:
szt.
24-48 h
Zapytaj o ten produkt
446,06 zł
ocena

Opinie

Ocena: 5/5

Autor: Paulina

bardzo dobra obsługa, dostałam odpowiedź na wszystkie moje pytania


Autor: Kierownik sklepu

Potrzebowaliśmy w firmie taśm wygrodzeniowych, a ze względu na dużą ilośc stalowych elementów mile widziany był zakup z montaże oraz zapięciem magnetycznym. Długo nie musiałem szukać, lecz przed zakupem skontaktowałem się mailowo, z prośbą o ofertę, ponieważ zapotrzebowanie dotyczyło 10 sztuk. Ze względu na dośc wysoką jednostową cenę, przy tej ilości oczekiwałem rabatu. Odpowiedź przyszła szybko, i co ważniejsze, oferta spełniła moj oczekiwania, ponieważ cena na ofercie różniła się od tej regularnej. Na podstawie oferty złożyłem zamówienie, następnie opłaciłem i po dwóch dniach mogliśmy montować zakupione kasety. Jesteśmy bardzo zadowoleni, zarówno z obsługi, jak i z zakupionego towaru.


Wystaw opinię o produkcie

Dziękujemy za wystawienie opinii.
Magazynuj.pl - Zwroty

O produkcie:

Kaseta Midi Magnetyczna

  • z taśmą samozwijającą poliestrową o długości 4,6m i szerokości 50mm
  • z mocowaniem i zapięciem na magnes
  • wbudowany system spowolnienia zwijania taśmy, przeciwdziałający uderzeniu
  • kaseta wykonana z tworzywa sztucznego
  • zapięcie magnetyczne taśmy wypina się samodzielnie w przypadku naporu na taśmę pod kątem 45%

Kasety ścienne zapewniają:

  • Szybkie i skuteczne zamknięcie ruchu w strefach potencjalnie niebezpiecznych: miejsca pracy wózków widłowych, maszyn w trakcie prac serwisowych, dróg komunikacyjnych, stanowisk montażowych, alejek magazynowych oraz sklepowych.
  • Małoinwazyjny system montażu do każdej powierzchni bez zajmowania cennego miejsca na podłodze, z możliwością mocowania na magnesy.

Bardzo ważnym elementem taśm jest ich rodzaj zakończenia zakończeń. Wyróżniamy 3 modele.

  • Standardowe zakończenie taśmy: Kaseta ścienna montowana śrubowo na przeciwległej ścianie. Uzupełnieniem kaset z samozwijanymi taśmami są zapięcia taśm: standardowe – na klips ścienny, lub magnetyczne.
  • Zakończenie taśmy przeciw panice: Zapewnia odczepienie alarmowe w obu kierunkach, co umożliwia szybkie wyjście w nagłych przypadkach.
  • Magnetyczne zakończenie taśmy: Zakończenie taśmy zawiera magnes, aby taśma mogła być przyczepiona do metalowych powierzchni bez konieczności montażu kasety ściennej.

Dane techniczne:

Producent Tensator
Nr art.TEKS-09 / TEKS-10
Wymiary [mm x mm]4600 x 50
Materiałtworzywo sztuczne
Zapięciemagnetyczne
Waga [kg]1
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Zaletami kaset ściennych z rozwijaną taśmą są m.in.. niewielkie wymiary, niewielka waga, mobilność oraz możliwość dopasowania do każdej przestrzeni. Estetyka wykonania oraz wytrzymałość pozwalają na użytkowanie kaset ściennych przez wiele lat.