Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Taśma odgradzająca, ostrzegawcza rozwijana w kasecie mocowanej na magnes. MIDI. Zapięcie magnetyczne

Cennik:
szt.
24-48 h
Zapytaj o ten produkt
393,58 zł
ocena
5/5

Opinie

Ocena: 5/5

Autor: Paulina

bardzo dobra obsługa, dostałam odpowiedź na wszystkie moje pytania


Autor: Kierownik sklepu

Potrzebowaliśmy w firmie taśm wygrodzeniowych, a ze względu na dużą ilośc stalowych elementów mile widziany był zakup z montaże oraz zapięciem magnetycznym. Długo nie musiałem szukać, lecz przed zakupem skontaktowałem się mailowo, z prośbą o ofertę, ponieważ zapotrzebowanie dotyczyło 10 sztuk. Ze względu na dośc wysoką jednostową cenę, przy tej ilości oczekiwałem rabatu. Odpowiedź przyszła szybko, i co ważniejsze, oferta spełniła moj oczekiwania, ponieważ cena na ofercie różniła się od tej regularnej. Na podstawie oferty złożyłem zamówienie, następnie opłaciłem i po dwóch dniach mogliśmy montować zakupione kasety. Jesteśmy bardzo zadowoleni, zarówno z obsługi, jak i z zakupionego towaru.


Wystaw opinię o produkcie

Dziękujemy za wystawienie opinii.
Magazynuj.pl - Zwroty

O produkcie:

Kaseta z taśmą odgradzającą jest niezastąpiona przy szybkim zamknięciu ruchu w strefie potencjalnie niebezpiecznej. Służy do wygrodzenia dróg komunikacyjnych, stanowisk montażowych, miejsc pracy maszyn oraz alejek magazynowych. Doskonała w wąskich korytarzach i przejściach. Idealna wszędzie tam, gdzie nie można zastosować wolnostojących słupków.

Małoinwazyjny system montażu do każdej powierzchni oszczędza miejsce na podłodze, a możliwość mocowania kasety na magnesy sprawia, iż montaż jest łatwy oraz nieinwazyjny.

CECHY PRODUKTU:

  • kaseta wykonana z tworzywa sztucznego
  • samozwijająca się taśma poliestrowa o długości 4,6 m i szerokości 50 mm
  • mocowanie i zapięcie na magnes
  • wbudowany system spowolnienia zwijania taśmy, przeciwdziałający uderzeniu
  • zapięcie magnetyczne taśmy wypina się samodzielnie w przypadku naporu na taśmę pod kątem 45%

Dane techniczne:

Producent Tensator
Nr art.TEKS-09
Wymiary [mm x mm]4600 x 50
Materiałtworzywo sztuczne
Zapięciemagnetyczne
Waga [kg]1
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Zaletami kaset ściennych z rozwijaną taśmą są m.in.. niewielkie wymiary, niewielka waga, mobilność oraz możliwość dopasowania do każdej przestrzeni. Estetyka wykonania oraz wytrzymałość pozwalają na użytkowanie kaset ściennych przez wiele lat.