Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Stalowa osłona nogi regału (grubość blachy 4 mm)

Cennik:
szt.
Na indywidualne zamówienie
PRODUKT NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE
Zapytaj o ten produkt

Średnia ocena produktu:
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com


Stalowa osłona nogi regału paletowego.
 
Doskonała ochrona w strefach magazynowych o dużym ruchu pojazdów! Ta odbojnica czołowa słupa do regału paletowego jest przytwierdzona do podłogi, dając jeszcze większe bezpieczeństwo i ochronę konstrukcji paletowych przed przypadkowymi uderzeniami. Montowana jest na kotwy M12. Proszkowe wykończenie w żółtym kolorze (RAL 1021) dla większej widoczności z daleka.
 
Dostępna również w wymiarach niestandardowych!
 
Wymiary obojnicy:
wymiar zewnętrzny: 168 mm;
wysokość: 395 mm.
 
Stalowa osłona nogi regału paletowego to produkt wykonywany na specjalne zamówienie. Przy większym zamówieniu podane ceny mogą ulec obniżce. Istnieje również możliwość wykonania produktu o niestandardowych wymiarach. Zgodnie z treścią ustawy z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta, zastrzegamy sobie, że towar wykonany na specjalne zamówienie nie będzie podlegał zwrotom.
Producent METAL/EMTUL
Nr art. ESO-13
Grubość blachy [mm] 4
Waga [kg] 5,52
Wykończenie malowane proszkowo na kolor żółty RAL 1021
Wysokość [mm] 395

magazynuj.pl Reviews with ekomi-pl.com
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Wśród akcesoriów magazynowych znaleźć można metalowe osłony regałów montowane do podłoża za pomocą kotew, ale także osłony z tworzywa najczęściej montowane bezpośrednio na regale. Każda z osłon posiada zalety, natomiast priorytetem jest wytrzymałość oraz odporność na uderzenia. W tych kryteriach osłony stalowe nadal pozostają bezkonkurencyjne, dlatego też są najczęściej wybieraną formą zabezpieczenia regałów.