Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Sorbent uniwersalny Trackmat, HW mata (rolka). Wym. 1,2x30 m

Cennik:
szt.
24-48 h
Zapytaj o ten produkt
1 396,55 zł
Średnia ocena produktu:
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Opinie

Ocena: 5/5

Autor: Serwis

Dotychczas używałem klasycznego sobentu w granulacie, natomiast postanowiłem wypróbować środek sorbcyjny w macie. Przed zakupem nie byłem przekonany, ponieważ mata jest znacznie droższa od klasycznego sorbentu. Ostatecznie zdecyowałem się na zakup i otwarcie przyznam, że mata sprawdza się doskonale, a sam zakup przebiegł gładko. Na pierwszy rzut oka cena może niezachęcać do zakupu, lecz z czystym sumienie mogę polecić każdemu, kto waha się przed zakupem. Polecam.


Wystaw opinię o produkcie

Dziękujemy za wystawienie opinii.
Magazynuj.pl - Zwroty
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

O produkcie:

Sorbent uniwersalny Trackmat wykonany jest z 3-warstwowego polipropylenu:

  • warstwa spodnia – nieprzepuszczająca, antypoślizgowa,
  • warstwa wewnętrzna – robocza,
  • warstwa wierzchnia – ekstra wzmocniona.

Antypoślizgowa, nieprzepuszczalna warstwa folii gwarantuje doskonałą przyczepność maty do podłoża oraz chroni przed jego zanieczyszczeniem przez wyciekające płyny (dla uzyskania najlepszego efektu należy oczyścić podłogę przed użyciem).

Dzięki zastosowaniu sprasowanych włókien polipropylenowych o strukturze plastra miodu mata odporna jest na ścieranie oraz idealnie nadaje się do stosowania w miejscach o wysokim natężeniu ruchu.

Sorbent pochłania wodę, płyny przemysłowe, oleje, produkty ropopochodne i nieagresywne chemikalia. Wchłania ciecze w ilości 20-krotnie większej niż sam waży. Materiał o wysokiej gęstości – Heavy Weight (HW). Wysoka gęstość zwiększa właściwości absorpcyjne pojedynczej maty.

Sorbent idealnie sprawdza się w miejscach, które zawsze muszą być suche, czyste i niezagrożone poślizgnięciem.

Stosowany wewnątrz pomieszczeń do zatrzymywania wycieków spod maszyn, zabezpieczania szlaków komunikacyjnych, nieszczelnych pojemników i przewodów hydraulicznych oraz rozlewów, które zagrażają bezpieczeństwu na stanowiskach pracy.

Dane techniczne:

ProducentTopserw
Nr art.146.332.202
TypHexaDyn SMF Trackmat
Rodzajmata (rolka) Heavy Weight (wysoka gęstość) 3-warstwowa
Rodzaj warstwnieprzepuszczająca, antypoślizgowa, ekstra wzmocniona
Ilość warstw3
Absorpcja wodytak
AtestyPZH
Wymiary [m]1,2 x 30
Kolorszary
Absorpcja opakowania154 l
Opakowanie1 szt.
Waga [kg]16,4
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Skuteczność:

Im wyższa jest zdolność wchłaniania produkty tym wyższa jest jego skuteczność. Oznacza to większe oszczędności i mniej odpadów.

Funkcjonalność:

Każdy użytkownik sorbentów potrafi przewidzieć w 75% miejsc gdzie zdarzają się lb mogą wystąpić różne wycieki. Sorbenty polipropylenowe można po porost położyć w miejscu zagrożonym wyciekiem - czego nie da się zrobić w przypadku sorbentu sypkiego w formie granulatu.

Bezpieczeństwo:

Nie pozostawia żadnych śladów na powierzchni. Sorbenty sypkie nie tylko odpowiadają wymogom aktualnych przepisów bezpieczeństwa na drogach, ale także uzyskują najlepsze rezultaty w niezwykle wymagających testach odporności na poślizg proponowanych w Normie Europejskiej ECN 337. Produkty, które nie wytwarzają szlamu nie pozostawiają też po użyciu śliskiej warstwy na nawierzchni, a tym samym są bezpieczniejsze dla ruchu drogowego.

MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com