Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Sorbent uniwersalny Microsorb Flocks, rękaw. Wym: 0,075x3 m

Cennik:
op
24-48 h
334,44 zł
Zapytaj o ten produkt

Średnia ocena produktu:
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com


Sorbent, który idealnie nadaje się do zatrzymywania i ograniczania wycieków spod maszyn, zabezpieczenia szlaków komunikacyjnych, nieszczelnych beczek, pojemników i przewodów hydraulicznych oraz rozlewów, które zagrażają bezpieczeństwu na stanowisku pracy.

Pochłania: wodę, oleje, płyny przemysłowe, produkty ropopochodne i nieagresywne chemikalia.

Dzięki swojej budowie rękaw można dostosować do dowolnego kształtu.

Rękaw zapobiega zagrożeniom, które powodowane są przez wycieki rozpuszczalników, olejów na blatach roboczych a także przy eksploatacji i przechowywaniu pojemników oraz beczek.

Producent Topserw
Nr art. 146.340.401
Typ Microsorb Flocks
Rodzaj rękaw
Absorpcja wody Tak
Atesty PZH
Wymiary [m] 0,075 x 3
Kolor szary
Absorpcja opakowania 80 l
Opakowanie 8 szt.
Waga [kg] 8

magazynuj.pl Reviews with ekomi-pl.com
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Skuteczność:

Im wyższa jest zdolność wchłaniania produkty tym wyższa jest jego skuteczność. Oznacza to większe oszczędności i mniej odpadów.

Funkcjonalność:

Każdy użytkownik sorbentów potrafi przewidzieć w 75% miejsc gdzie zdarzają się lb mogą wystąpić różne wycieki. Sorbenty polipropylenowe można po porost położyć w miejscu zagrożonym wyciekiem - czego nie da się zrobić w przypadku sorbentu sypkiego w formie granulatu.

Bezpieczeństwo:

Nie pozostawia żadnych śladów na powierzchni. Sorbenty sypkie nie tylko odpowiadają wymogom aktualnych przepisów bezpieczeństwa na drogach, ale także uzyskują najlepsze rezultaty w niezwykle wymagających testach odporności na poślizg proponowanych w Normie Europejskiej ECN 337. Produkty, które nie wytwarzają szlamu nie pozostawiają też po użyciu śliskiej warstwy na nawierzchni, a tym samym są bezpieczniejsze dla ruchu drogowego.