Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Sorbent uniwersalny Microsorb Flocks, poduszka. Wym: 0,25x0,25m

Cennik:
op
24-48 h
Zapytaj o ten produkt
337,33 zł
Średnia ocena produktu:
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Opinie

Brak opini ...


Wystaw opinię o produkcie

Dziękujemy za wystawienie opinii.
Magazynuj.pl - Zwroty
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

O produkcie:

Sorbent, który idealnie nadaje się do pochłaniania dużych wycieków spod maszyn i w ciasnych, trudno dostępnych miejscach.

Pochłania: wodę, oleje, płyny przemysłowe, produkty ropopochodne i nieagresywne chemikalia. Dzięki dużej powierzchni poduszki umożliwia szybkie wchłanianie substancji.

Poduszka stosowana jest jako element zastępczy w pojemnikach, które gromadzą wycieki chłodziw, olejów i innych produktów ropopochodnych z nieszczelnych przewodów i zaworów.

Dane techniczne:

ProducentTopserw
Nr art.146.340.304
TypMicrosorb Flocks
Rodzajpoduszka
Absorpcja wodyTak
AtestyPZH
Wymiary [m]0,25 x 0,25
Kolorszary
Absorpcja opakowania89 l
Opakowanie25 szt.
Waga [kg]6,5
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Skuteczność:

Im wyższa jest zdolność wchłaniania produkty tym wyższa jest jego skuteczność. Oznacza to większe oszczędności i mniej odpadów.

Funkcjonalność:

Każdy użytkownik sorbentów potrafi przewidzieć w 75% miejsc gdzie zdarzają się lb mogą wystąpić różne wycieki. Sorbenty polipropylenowe można po porost położyć w miejscu zagrożonym wyciekiem - czego nie da się zrobić w przypadku sorbentu sypkiego w formie granulatu.

Bezpieczeństwo:

Nie pozostawia żadnych śladów na powierzchni. Sorbenty sypkie nie tylko odpowiadają wymogom aktualnych przepisów bezpieczeństwa na drogach, ale także uzyskują najlepsze rezultaty w niezwykle wymagających testach odporności na poślizg proponowanych w Normie Europejskiej ECN 337. Produkty, które nie wytwarzają szlamu nie pozostawiają też po użyciu śliskiej warstwy na nawierzchni, a tym samym są bezpieczniejsze dla ruchu drogowego.

MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com