Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Sorbent uniwersalny Microsorb First, LW mata. Wym: 0,4x0,5m

Cennik:
op
3-10 dni
Zapytaj o ten produkt
371,06 zł
Średnia ocena produktu:
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Opinie

Brak opini ...


Wystaw opinię o produkcie

Dziękujemy za wystawienie opinii.
Magazynuj.pl - Zwroty
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

O produkcie:

Sorbent uniwersalny Microsorb First (LW mata).
 
Pochłaniaj wodę, chemikalia, oleje, płyny przemysłowe i ropopochodne szybko, wygodnie i bezpiecznie! Ten sorbent uniwersalny od Microsorb First w formie maty to skuteczny sposób na zatrzymanie wycieków spod maszyn lub zabezpieczania nieszczelnych pojemników czy przewodów hydraulicznych. Idealny do błyskawicznego usuwania wycieków szczególnie w trudno dostępnych miejscach fabryki oraz magazynu. Wchłania aż 20 razy więcej od wagi własnej! Absorpcja całego opakowania (200 sztuk) wynosi 144 l. 
 
Czyść niewielkie powierzchnie.
 
Sorbent w formie maty służy przede wszystkim do czyszczenia niewielkich powierzchni: na posadzkach, w ciasnych miejscach lub roboczych blatach. Kolor szary maty oznacza, że sorbent nadaje się do usuwania nieagresywnych substancji chemicznych.
 
Wymiary maty: 04,5 x 0,5 m.

Dane techniczne:

ProducentTopserw
Nr art.146.310.101
TypMicrosorb First
Rodzajmata Light Weight (niska gęstość) 1-warstwowa
Rodzaj warstwNiegładzona
Ilość warstw1
Absorpcja wodyTak
AtestyPZH
Wymiary [m]0,4 x 0,5
Kolorszary
Absorpcja opakowania144 l
Opakowanie200 szt.
Waga [kg]7,2
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Skuteczność:

Im wyższa jest zdolność wchłaniania produkty tym wyższa jest jego skuteczność. Oznacza to większe oszczędności i mniej odpadów.

Funkcjonalność:

Każdy użytkownik sorbentów potrafi przewidzieć w 75% miejsc gdzie zdarzają się lb mogą wystąpić różne wycieki. Sorbenty polipropylenowe można po porost położyć w miejscu zagrożonym wyciekiem - czego nie da się zrobić w przypadku sorbentu sypkiego w formie granulatu.

Bezpieczeństwo:

Nie pozostawia żadnych śladów na powierzchni. Sorbenty sypkie nie tylko odpowiadają wymogom aktualnych przepisów bezpieczeństwa na drogach, ale także uzyskują najlepsze rezultaty w niezwykle wymagających testach odporności na poślizg proponowanych w Normie Europejskiej ECN 337. Produkty, które nie wytwarzają szlamu nie pozostawiają też po użyciu śliskiej warstwy na nawierzchni, a tym samym są bezpieczniejsze dla ruchu drogowego.

MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com