Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Sorbent uniwersalny Microsorb First, HW mata. Wym: 0,4x0,5m

Cennik:
op
24-48 h
311,31 zł
Zapytaj o ten produkt

Średnia ocena produktu:
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com


Sorbent uniwersalny Microsorb First (LW mata).
 
Pochłaniaj wodę, chemikalia, oleje, płyny przemysłowe i ropopochodne szybko, wygodnie i bezpiecznie! Ten sorbent uniwersalny od Microsorb First w formie maty to skuteczny sposób na zatrzymanie wycieków spod maszyn lub zabezpieczania nieszczelnych pojemników czy przewodów hydraulicznych. Idealny do błyskawicznego usuwania wycieków szczególnie w trudno dostępnych miejscach fabryki oraz magazynu. Wchłania aż 20 razy więcej od wagi własnej! Absorpcja całego opakowania (200 sztuk) wynosi 144 l. 
 
Czyść niewielkie powierzchnie.
 
Sorbent w formie maty służy przede wszystkim do czyszczenia niewielkich powierzchni: na posadzkach, w ciasnych miejscach lub roboczych blatach. Kolor szary maty oznacza, że sorbent nadaje się do usuwania nieagresywnych substancji chemicznych.
 
Wymiary maty: 04,5 x 0,5 m.
Producent Topserw
Nr art. 146.310.103
Typ Microsorb First
Rodzaj mata Heavy Weight (wysoka gęstość) 1-warstwowa
Rodzaj warstw Niegładzona
Ilość warstw 1
Absorpcja wody Tak
Atesty PZH
Wymiary [m] 0,4 x 0,5
Kolor szary
Absorpcja opakowania 113
Opakowanie 100 szt.
Waga [kg] 6

magazynuj.pl Reviews with ekomi-pl.com
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Skuteczność:

Im wyższa jest zdolność wchłaniania produkty tym wyższa jest jego skuteczność. Oznacza to większe oszczędności i mniej odpadów.

Funkcjonalność:

Każdy użytkownik sorbentów potrafi przewidzieć w 75% miejsc gdzie zdarzają się lb mogą wystąpić różne wycieki. Sorbenty polipropylenowe można po porost położyć w miejscu zagrożonym wyciekiem - czego nie da się zrobić w przypadku sorbentu sypkiego w formie granulatu.

Bezpieczeństwo:

Nie pozostawia żadnych śladów na powierzchni. Sorbenty sypkie nie tylko odpowiadają wymogom aktualnych przepisów bezpieczeństwa na drogach, ale także uzyskują najlepsze rezultaty w niezwykle wymagających testach odporności na poślizg proponowanych w Normie Europejskiej ECN 337. Produkty, które nie wytwarzają szlamu nie pozostawiają też po użyciu śliskiej warstwy na nawierzchni, a tym samym są bezpieczniejsze dla ruchu drogowego.