Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Sorbent uniwersalny Microsorb First, HW mata. Wym: 0,4x0,5m

Cennik:
op
24-48 h
Zapytaj o ten produkt
246,44 zł

MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Opinie z ekomi-pl.com

Opinie

Ocena: 5/5

Autor: OSP

Zakupiony na zawody OSP, niestety przytrafił się wyciek, zawody przegraliśmy, ale sam sorbent sprawdził się na 5!


Autor: anonim

Produkt sprawdza się w warsztacie, szybko zbiera rozlane substancje. Starcza na długo.


Wystaw opinię o produkcie

Dziękujemy za wystawienie opinii.
Magazynuj.pl - Zwroty

O produkcie:

Niegładzony sorbent (MeltBlown), pochłaniający wodę, oleje, płyny przemysłowe, produkty ropopochodne i nieagresywne chemikalia.

Mata stosowana wewnątrz pomieszczeń do zatrzymywania wycieków spod maszyn, zabezpieczenia szlaków komunikacyjnych, nieszczelnych pojemników i przewodów hydraulicznych oraz rozlewów zagrażających bezpieczeństwu na stanowiskach roboczych.

Sorbent idealnie nadaje się do szybkiego usuwania wycieków i rozlewów w ciasnych, trudno dostępnych miejscach oraz na posadzkach. Zapobiega zagrożeniom powodowanym przez wycieki rozpuszczalników, olejów na blatach roboczych i przy eksploatacji pojemników.

Perforacja pozwala na użycie tyle sorbentu, ile aktualnie potrzebujemy.

Maty i rolki:

  • Sorbent w formie maty przeznaczony jest do czyszczenia małych powierzchni. Do szybkiego usuwania wycieków i rozlewów ciasnych trudno dostępnych miejscach oraz posadzkach i blatach roboczych.
  • Rolski stosowane są do czyszczenia dużych powierzchni: do zabezpieczenia szlaków komunikacyjnych i zatrzymania wycieków spod maszyn.

Dane techniczne:

ProducentTopserw
Nr art.146.310.103
TypMicrosorb First
Rodzajmata Heavy Weight (wysoka gęstość) 1-warstwowa
Rodzaj warstwNiegładzona
Ilość warstw1
Absorpcja wodyTak
AtestyPZH
Wymiary [m]0,4 x 0,5
Kolorszary
Absorpcja opakowania113
Opakowanie100 szt.
Waga [kg]6
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Skuteczność:

Im wyższa jest zdolność wchłaniania produkty tym wyższa jest jego skuteczność. Oznacza to większe oszczędności i mniej odpadów.

Funkcjonalność:

Każdy użytkownik sorbentów potrafi przewidzieć w 75% miejsc gdzie zdarzają się lb mogą wystąpić różne wycieki. Sorbenty polipropylenowe można po porost położyć w miejscu zagrożonym wyciekiem - czego nie da się zrobić w przypadku sorbentu sypkiego w formie granulatu.

Bezpieczeństwo:

Nie pozostawia żadnych śladów na powierzchni. Sorbenty sypkie nie tylko odpowiadają wymogom aktualnych przepisów bezpieczeństwa na drogach, ale także uzyskują najlepsze rezultaty w niezwykle wymagających testach odporności na poślizg proponowanych w Normie Europejskiej ECN 337. Produkty, które nie wytwarzają szlamu nie pozostawiają też po użyciu śliskiej warstwy na nawierzchni, a tym samym są bezpieczniejsze dla ruchu drogowego.