Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Sorbent tylko do oleju Industry, rękaw. Wym: 0,075x3,0m

Cennik:
op
24-48 h
Zapytaj o ten produkt
255,72 zł

Opinie

Brak opini ...


Wystaw opinię o produkcie

Dziękujemy za wystawienie opinii.
Magazynuj.pl - Zwroty

O produkcie:

Sorbent stosowany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń do usuwania wycieków węglowodorowych spod maszyn, nieszczelnych beczek i pojemników. Idealnie nadaje się do ochrony i powstrzymywania wycieków w trudno dostępnych miejscach lub na posadzkach. Zapobiega i ogranicza zagrożenia wynikające z wycieku olejów, rozpuszczalników na blatach roboczych oraz przy eksploatacji i magazynowaniu pojemników i beczek.

Pochłania: oleje, ropę i inne produkty ropopochodne.

Rękaw można stosować w czasie deszczu, ponieważ nie chłonie wody.

Dzięki swojej budowie rękaw można dostosować do dowolnego kształtu.

Dane techniczne:

ProducentTopserw
Nr art.146.141.401
TypMicrosorb First
Rodzajrękaw
Absorpcja wodynie
AtestyPZH
Wymiary [m]0,075 x 3,0
Kolorniebieski
Absorpcja opakowania80 l
Opakowanie8 szt.
Waga [kg]8
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Skuteczność:

Im wyższa jest zdolność wchłaniania produkty tym wyższa jest jego skuteczność. Oznacza to większe oszczędności i mniej odpadów.

Funkcjonalność:

Każdy użytkownik sorbentów potrafi przewidzieć w 75% miejsc gdzie zdarzają się lb mogą wystąpić różne wycieki. Sorbenty polipropylenowe można po porost położyć w miejscu zagrożonym wyciekiem - czego nie da się zrobić w przypadku sorbentu sypkiego w formie granulatu.

Bezpieczeństwo:

Nie pozostawia żadnych śladów na powierzchni. Sorbenty sypkie nie tylko odpowiadają wymogom aktualnych przepisów bezpieczeństwa na drogach, ale także uzyskują najlepsze rezultaty w niezwykle wymagających testach odporności na poślizg proponowanych w Normie Europejskiej ECN 337. Produkty, które nie wytwarzają szlamu nie pozostawiają też po użyciu śliskiej warstwy na nawierzchni, a tym samym są bezpieczniejsze dla ruchu drogowego.