Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Sorbent tylko do oleju Industry, rękaw. Wym: 0,075x3,0m

Cennik:
op
24-48 h
320,95 zł
Zapytaj o ten produkt

Średnia ocena produktu:
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com


Sorbent stosowany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń do usuwania wycieków węglowodorowych spod maszyn, nieszczelnych beczek i pojemników. Idealnie nadaje się do ochrony i powstrzymywania wycieków w trudno dostępnych miejscach lub na posadzkach. Zapobiega i ogranicza zagrożenia wynikające z wycieku olejów, rozpuszczalników na blatach roboczych oraz przy eksploatacji i magazynowaniu pojemników i beczek.

Pochłania: oleje, ropę i inne produkty ropopochodne.

Rękaw można stosować w czasie deszczu, ponieważ nie chłonie wody.

Dzięki swojej budowie rękaw można dostosować do dowolnego kształtu.

Producent Topserw
Nr art. 146.141.401
Typ Microsorb First
Rodzaj rękaw
Absorpcja wody nie
Atesty PZH
Wymiary [m] 0,075 x 3,0
Kolor niebieski
Absorpcja opakowania 80 l
Opakowanie 8 szt.
Waga [kg] 8

magazynuj.pl Reviews with ekomi-pl.com
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Skuteczność:

Im wyższa jest zdolność wchłaniania produkty tym wyższa jest jego skuteczność. Oznacza to większe oszczędności i mniej odpadów.

Funkcjonalność:

Każdy użytkownik sorbentów potrafi przewidzieć w 75% miejsc gdzie zdarzają się lb mogą wystąpić różne wycieki. Sorbenty polipropylenowe można po porost położyć w miejscu zagrożonym wyciekiem - czego nie da się zrobić w przypadku sorbentu sypkiego w formie granulatu.

Bezpieczeństwo:

Nie pozostawia żadnych śladów na powierzchni. Sorbenty sypkie nie tylko odpowiadają wymogom aktualnych przepisów bezpieczeństwa na drogach, ale także uzyskują najlepsze rezultaty w niezwykle wymagających testach odporności na poślizg proponowanych w Normie Europejskiej ECN 337. Produkty, które nie wytwarzają szlamu nie pozostawiają też po użyciu śliskiej warstwy na nawierzchni, a tym samym są bezpieczniejsze dla ruchu drogowego.