Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Sorbent tylko do oleju Industry, HW mata (rolka). Wym: 0,4x40m

Cennik:
op
24-48 h
Zapytaj o ten produkt
447,20 zł
Średnia ocena produktu:
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Opinie

Ocena: 5/5

Autor: Małgorzata Tracz

Bardzo dobry kontakt, potrafią chłopaki doradzić :)


Wystaw opinię o produkcie

Dziękujemy za wystawienie opinii.
Magazynuj.pl - Zwroty
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

O produkcie:

Wysokiej jakości sorbent typu MeltBlown pochłania oleje, ropę i produkty ropochodne. Ponieważ nie chłonie wody, może być stosowany na zewnątrz pomieszczeń, także w deszczu. Sprawdza się wszędzie tam, gdzie trzeba powstrzymać wycieki spod maszyn, z nieszczelnych pojemników, beczek, wytrzeć blaty, zabezpieczyć szlaki komunikacyjne itp. Perforacja pozwala wygodnie dzielić sorbent na kawałki, dzięki czemu zawsze zużyjesz tylko tyle, ile potrzebujesz.

Zaopatrzenie się w dobry sorbent jest niezbędnym elementem zabezpieczenia miejsca pracy wszędzie tam, gdzie pracownicy mają do czynienia z oleistymi substancjami!

Dane techniczne:

ProducentTopserw
Nr art.146.111.202
TypMicrosorb First
Rodzajmata (rolka) Heavy Weight (wysoka gęstość) 1-warstwowa
Ilość warstw1
Absorpcja wodynie
AtestyPZH
Wymiary [m]0,4 x 40
Kolorniebieski
Absorpcja opakowania180 l
Opakowanie2 szt.
Waga [kg]9,6
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Skuteczność:

Im wyższa jest zdolność wchłaniania produkty tym wyższa jest jego skuteczność. Oznacza to większe oszczędności i mniej odpadów.

Funkcjonalność:

Każdy użytkownik sorbentów potrafi przewidzieć w 75% miejsc gdzie zdarzają się lb mogą wystąpić różne wycieki. Sorbenty polipropylenowe można po porost położyć w miejscu zagrożonym wyciekiem - czego nie da się zrobić w przypadku sorbentu sypkiego w formie granulatu.

Bezpieczeństwo:

Nie pozostawia żadnych śladów na powierzchni. Sorbenty sypkie nie tylko odpowiadają wymogom aktualnych przepisów bezpieczeństwa na drogach, ale także uzyskują najlepsze rezultaty w niezwykle wymagających testach odporności na poślizg proponowanych w Normie Europejskiej ECN 337. Produkty, które nie wytwarzają szlamu nie pozostawiają też po użyciu śliskiej warstwy na nawierzchni, a tym samym są bezpieczniejsze dla ruchu drogowego.

MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com