Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Sorbent chemiczny Microsorb Flocks, poduszka. Wym: 0,25x0,25m

Cennik:
op
24-48 h
Zapytaj o ten produkt
287,05 zł

MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Opinie z ekomi-pl.com

Opinie

Brak opini ...


Wystaw opinię o produkcie

Dziękujemy za wystawienie opinii.
Magazynuj.pl - Zwroty

O produkcie:

Sorbent pozwala na szybkie i skuteczne usunięcie rozlewów i wycieków płynnych substancji, nawet charakteryzujących się dużą agresywnością kwasów i zasad.

Poduszka doskonale nadaje się do pochłaniania dużych wycieków spod maszyn i w ciasnych, trudno dostępnych miejscach. Dzięki dużej powierzchni poduszki możliwe jest szybkie wchłanianie substancji.

Sorbent stosowany jako element wymienny w pojemnikach gromadzących wycieki nieznanych i niebezpiecznych substancji z nieszczelnych przewodów i zaworów.

Dane techniczne:

ProducentTopserw
Nr art.146.240.304
TypMicrosorb Flocks
Rodzajpoduszka
Absorpcja wodyTak
AtestyPZH
Wymiary [m]0,25 x 0,25
Kolorżółty
Absorpcja opakowania89 l
Opakowanie25 szt.
Waga [kg]6,5
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Skuteczność:

Im wyższa jest zdolność wchłaniania produkty tym wyższa jest jego skuteczność. Oznacza to większe oszczędności i mniej odpadów.

 

Funkcjonalność:

Każdy użytkownik sorbentów potrafi przewidzieć w 75% miejsc gdzie zdarzają się lb mogą wystąpić różne wycieki. Sorbenty polipropylenowe można po porost położyć w miejscu zagrożonym wyciekiem - czego nie da się zrobić w przypadku sorbentu sypkiego w formie granulatu.

 

Bezpieczeństwo:

Nie pozostawia żadnych śladów na powierzchni. Sorbenty sypkie nie tylko odpowiadają wymogom aktualnych przepisów bezpieczeństwa na drogach, ale także uzyskują najlepsze rezultaty w niezwykle wymagających testach odporności na poślizg proponowanych w Normie Europejskiej ECN 337. Produkty, które nie wytwarzają szlamu nie pozostawiają też po użyciu śliskiej warstwy na nawierzchni, a tym samym są bezpieczniejsze dla ruchu drogowego.