Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Sorbent chemiczny Microsorb First, HW mata. Wym: 0,4x0,5m

Cennik:
op
24-48 h
320,95 zł
Zapytaj o ten produkt

Średnia ocena produktu:
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com


Jednowarstwowy, niegładzony (MeltBlown) sorbent o zwiększonej chłonności. Pozwala na szybkie i skuteczne usunięcie rozlewów i wycieków płynnych substancji, nawet charakteryzujących się dużą agresywnością kwasów i zasad. Mata wchłania do 20 razy więcej niż sama waży.

Sorbent stosowany jest w celu ochrony powierzchni roboczych w fabrykach, laboratoriach i magazynach przed niespodziewanym wyciekiem nieznanych i niebezpiecznych substancji.

Mata charakteryzuje się szybkością i łatwością w użytkowaniu oraz niewielką waga i objętością (łatwe magazynowanie). Perforacja pozwala na użycie tyle sorbentu, ile aktualnie potrzebujemy.

Maty i rolki:

  • Sorbent w formie maty przeznaczony jest do czyszczenia małych powierzchni. Do szybkiego usuwania wycieków i rozlewów w ciasnych, trudno dostępnych miejscach oraz posadzkach i blatach roboczych.
  • Rolki stosowane są do czyszczenia dużych powierzchni, zabezpieczenia szlaków komunikacyjnych i zatrzymania wycieków spod maszyn.
Producent Topserw
Nr art. 146.210.103
Typ Microsorb First
Rodzaj mata Heavy Weight (wysoka gęstość) 1-warstwowa
Rodzaj warstw Niegładzona
Ilość warstw 1
Absorpcja wody Tak
Atesty PZH
Wymiary [m] 0,4 x 0,5
Kolor żółty
Absorpcja opakowania 113 l
Opakowanie 100 szt.
Waga [kg] 6

magazynuj.pl Reviews with ekomi-pl.com
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Skuteczność:

Im wyższa jest zdolność wchłaniania produkty tym wyższa jest jego skuteczność. Oznacza to większe oszczędności i mniej odpadów.

Funkcjonalność:

Każdy użytkownik sorbentów potrafi przewidzieć w 75% miejsc gdzie zdarzają się lb mogą wystąpić różne wycieki. Sorbenty polipropylenowe można po porost położyć w miejscu zagrożonym wyciekiem - czego nie da się zrobić w przypadku sorbentu sypkiego w formie granulatu.

Bezpieczeństwo:

Nie pozostawia żadnych śladów na powierzchni. Sorbenty sypkie nie tylko odpowiadają wymogom aktualnych przepisów bezpieczeństwa na drogach, ale także uzyskują najlepsze rezultaty w niezwykle wymagających testach odporności na poślizg proponowanych w Normie Europejskiej ECN 337. Produkty, które nie wytwarzają szlamu nie pozostawiają też po użyciu śliskiej warstwy na nawierzchni, a tym samym są bezpieczniejsze dla ruchu drogowego.