Polscy DostawcySzybka WysyłkaWykwalifikowani Doradcy
Słupek ochronny z PVC ze stalowym rdzeniem (wysokość 560 mm)
534,77 zł

Słupek ochronny z PVC ze stalowym rdzeniem (wysokość 560 mm)

Wyprodukowane w UE
Słupek ochronny z PVC ze stalowym rdzeniem (wysokość 560 mm)

Przedstawiamy solidny słupek plastikowy PVC o wysokości 560 mm, oznaczony numerem artykułu TE-ROD-PE-120-560-RE. Ten produkt to połączenie zaawansowanej technologii z materiałami najwyższej jakości.

Słupek ochronny wykonany jest z PVC, materiału o doskonałej odporności na odgniecenia i uszkodzenia, które często występują podczas intensywnego użytkowania. Jest on niezwykle wytrzymały, zarówno w kontekście użytkowania wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Sprawdzi się doskonale w przemyśle spożywczym oraz w chłodniach, dzięki wytrzymałości na różne temperatury.

Nasz słupek PVC z rdzeniem o średnicy 122 mm wyróżnia się znakomitą konstrukcją. Wewnątrz słupka umieściliśmy stalowy rdzeń, który znacznie zwiększa bezpieczeństwo. Dodatkowo, wszelkie akcesoria montażowe wykonane są ze stali galwanizowanej, co zdecydowanie podnosi żywotność produktu.

Konstrukcja słupka umożliwia ukryty montaż, co jest jednym z jego niewątpliwych atutów. Produkt jest instalowany na trzpień do podłoża, co sprawia, że jest stabilny, a jednocześnie zachowuje estetyczny wygląd. Jego waga wynosi 8 kg, co zapewnia odpowiednią stabilność bez nadmiernego obciążania podłoża.

Zależy nam na komforcie naszych klientów, dlatego słupek plastikowy PVC jest niezwykle łatwy w utrzymaniu czystości. Nie wymaga specjalnych środków czyszczących ani skomplikowanych procedur konserwacyjnych.

Jednym z kluczowych parametrów, który chcielibyśmy podkreślić, jest odporność naszego słupka ochronnego na uderzenia wózka widłowego. Nasz produkt wykazuje wysoką odporność na uderzenia (IR – 800 J), co czyni go idealnym rozwiązaniem dla magazynów, hali produkcyjnych czy parkingów, gdzie taka ochrona jest kluczowa.

Podsumowując, ten słupek ochronny z PVC ze stalowym rdzeniem to doskonały wybór dla wszystkich, którzy szukają niezawodnej ochrony i trwałości. Zapraszamy do zakupu i przekonania się o jego unikalnych właściwościach!

Pliki produktu:

Twoja cena:

534,77 zł   657,76 zł (brutto)
  • Jednostka:szt.
Dostawa:
31,00 zł
Wysyłka:
Do uzgodnienia

Zapytaj o produkt

Dział obsługi klienta skontaktuje się z tobą w ciągu 48 godzin aby odpowiedzieć na zgłoszone pytanie.

 * Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych osobowych przez Sprzedawcę „HMC Internet Solutions” Marcin Hankiewicz, ul. Obornicka 330, 60-689 Poznań. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności dostępna jest tutaj.

Negocjuj cenę

Planujesz większy zakup lub znalazłeś ten produkt taniej? Jesteśmy otwarci na Twoją propozycję! Prześlij nam ofertę, a nasz doradca przygotuje dla Ciebie indywidualny rabat w ciągu 24-48 godzin.

Przy większych zamówieniach mamy większe pole do negocjacji
 * Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych osobowych przez Sprzedawcę „HMC Internet Solutions” Marcin Hankiewicz, ul. Obornicka 330, 60-689 Poznań. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności dostępna jest tutaj.

Karta techniczna produktu

ProducentTensator
Nr art.TE-ROD-PE-120-560-RE
MateriałPVC
Średnica rury [mm]122
Waga [kg]8
Wysokość [mm]560

Opinie

Średnia ocen:
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com
certyfikat prokonsumencki
magazynuj.pl Reviews with ekomi-pl.com