Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Skrzyniopaleta plastikowa pełna szara na kołach(wym. 1200x1000x790 mm)

Cennik:
szt.
3-7 dni
748,20 zł
Zapytaj o ten produkt

Średnia ocena produktu:
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com


Przedstawione skrzyniopalety są to pojemniki paletowe, tzn. pojemniki wielkogabarytowe o wymiarze podstawy 1200 x 1000 mm. Skrzyniopalety z tworzywa są alternatywą do opakowań kartonowych oraz drewnianych. Dzięki swojej wytrzymałości są one najczęściej wybieranymi produktami W przeciwieństwie do palet drewnianych pojemniki wielkogabarytowe nie wchłaniają wody, dzięki czemu odznaczają się stabilną wagą oraz co ważniejsze są odporne na korozje i grzyby. Zakres temperatur -25 do +70°C.

Skrzyniopaleta zaopatrzona w płozy, ma to taką zaletę, że można je przechylić na bok i opróżnić.

Cechy:

  • pełne ściany i dno,
  • dwa koła z hamulcem i dwa zwykłe,
  • materiał PP,
  • atest

Wytrzymałość dynamiczna: 500 kg
Wytrzymałość statyczna: 4500 kg

Producent Werit-P
Nr art. P-SPK2KO
Wymiary zewnętrzne [mm] 1200 mm x 1000 mm x 790mm
Pojemność [l] 680
Materiał HDPE
Kolor szary
Ścianki pełne
Dno pełne
Waga [kg] 43

magazynuj.pl Reviews with ekomi-pl.com
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Do produkcji skrzyniopalet plastikowych wykorzystywany jest polietylen o dużej gęstości – HDPE (z ang. high-density polyethylene) charakteryzujący się m.in. dużą wytrzymałością mechaniczną i odpornością chemiczną. Zwiększona wytrzymałość opakowań wpływa pozytywnie na ich żywotność, co jest niewątpliwą zaletą, zwłaszcza gdy wymagane są ich częste załadunki, rozładunki, transport i przestawianie. Skrzyniopalety z HDPE są wystarczająco sztywne, aby można je ustawiać w wysokie stosy(obciążenie statyczne wynosi, zależnie od producenta, 4000–5000 kg).

 

Opakowania zbiorcze z tworzyw sztucznych cechują się także bardzo gładkimi ścianami wewnętrznymi, zapewniając tym samym optymalną ochronę owoców przed uszkodzeniami.

 

Mają także inną niepodważalną zaletę – polietylen, z którego są wykonane można bardzo łatwo utrzymać w czystości, a więc mycie i dezynfekcja nie będą nastręczać problemów. Skrzyniopalety z tworzywa są alternatywą do opakowań kartonowych oraz drewnianych. Dzięki swojej wytrzymałości są one najczęściej wybieranymi produktami