Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Przemysłowa apteczka pierwszej pomocy „TOP 10 PLUS” DIN 13164 PLUS w walizce z tworzywa

Cennik:
szt.
24-48 h
74,42 zł
Zapytaj o ten produkt

Średnia ocena produktu:
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com


Przemysłowa apteczka TOP 10 o wymiarach 280mm x 200mm x 115. Składa się z walizki z tworzywa sztucznego ABS oraz podstawowego wyposażenia służącego do udzielenia pierwszej pomocy. Polecana do zakładów przemysłowych, hal, warsztatów, szkół, przedszkoli, instytucji publicznych i biur. 

Walizka posiada wygodny uchwyt do przenoszenia plus w zestawie zawiera stelaż, za pomocą którego można przymocować ją w widocznym miejscu do ściany. 

Apteczka spełnia wymagania norm Unii Europejskiej.

Cechy charakterystyczne:

  • wykonana z tworzywa sztucznego wysokiej jakości;
  • zawiera bogate wyposażenie;
  • spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa;
  • może być zamontowana na ścianie;
  • w komplecie ustnik do sztucznego oddychania.
Producent Vera
Nr art. Vera-64
Wymiary [mm] 280 x 200 x 115
Materiał Z tworzywa ABS

magazynuj.pl Reviews with ekomi-pl.com
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Wyposażenie DIN 13164 jest przeznaczone do udzielania pierwszej pomocy w terenie. Skomponowane pod kątem opatrywania ran powstałych w trakcie wypadków drogowych czy też pracy w terenie. To tłumaczy mnogość środków opatrunkowych służących do opatrywania krwotoków, złamań czy skaleczeń, również samodzielnie.

Apteczki z normą DIN 13157 zawierają takie elementy jak: kompresy, opaski siatkowe, zestaw plastrów dedykowanych dla różnych rodzajów ran czy chusty opatrunkowe, które mogą okazać się niezbędne przy udzielaniu pomocy na terenie zakładu pracy, biura czy szkoły.

Aby apteczka spełniała wymagania normy DIN, prawie każdy indywidualny element wyposażenia (z wyjątkiem kompresów, opaski siatkowej i koca ratunkowego) musi spełniać wymagania innych norm DIN.