Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Pojemnik zabezpieczający stalowy na płyny łatwopalne 9,5 l, Typ I, czerwony

Cennik:
szt.
Dostępność ograniczona prosimy o kontakt telefoniczny.
Zapytaj o ten produkt
290,12 zł
Średnia ocena produktu:
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Opinie

Ocena: 5/5

Autor: Anna

ergonomiczna budowa, lekkość i szczelność - dokładnie jak powinno być. POLECAM!


Wystaw opinię o produkcie

Dziękujemy za wystawienie opinii.
Magazynuj.pl - Zwroty
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

O produkcie:

Pojemnik umożliwia wygodne oraz bezpieczne przelewanie płynów łatwopalnych i kontrolowanie oparów dla zmniejszenia ryzyka pożaru oraz ochrony ludzi i mienia.

Dzięki zastosowaniu szczelnego, samozamykającego się korka pojemnik zabezpiecza przed rozlaniem i wyciekaniem płynu. Posiada jeden otwór do napełniania i opróżniania.

Pojemnik wyposażony został w pułapkę przeciwogniową, dzięki której skutecznie rozprasza ciepło, co zapobiega zapłonowi jego zawartości. Posiada zawór odpowietrzający, otwierający się przy nadciśnieniu wewnątrz wynoszącym od 0,2 do 0,35 bara dla ochrony przed rozerwaniem i wybuchem, przy podwyższonej temperaturze.

Produkt cechuje się solidną jak i mocną stalową konstrukcją. Posiada specjalne żebrowania wzmacniające ścianki boczne, służące jako „zderzaki”. Powłoka lakiernicza wykonana z trwałego lakieru proszkowego, odpornego na chemikalia i otarcia.

Pojemnik zapewnia zgodność z przepisami dotyczącymi magazynowania niebezpiecznych płynów, spełnia wymagania przepisów OSHA oraz posiada certyfikat FM Global, UL/ULC, TUV.

Gwarancja na 10 lat.

Dane techniczne:

ProducentTopserw
Nr art.104.201.151
Wymiary - śr.zewn. x wysokość [mm]298 x 292
Pojemność [l]9,5
Kolorczerwony
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Pojemnik zabezpieczające umożliwiają bezpieczną i wydajna prace dzięki zastosowaniu zgodnych z wymogami rozwiązań konstrukcyjnych projektowanych specjalnie pod kątem przemysłu, laboratoriów, placów budów oraz firm z innych branż na całym świecie. Dzięki precyzji oraz innowacji pojemniki cechują się niezrównana łatwością obsługi i bezpieczeństwem.

MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com