Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Pojemnik zabezpieczający stalowy na płyny łatwopalne 7.5 l, Typ II, AccuFlow, wąż spustowy, czerwony

Cennik:
szt.
Dostępność ograniczona prosimy o kontakt telefoniczny.
Zapytaj o ten produkt
494,20 zł
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Opinie

Brak opini ...


Wystaw opinię o produkcie

Dziękujemy za wystawienie opinii.
Magazynuj.pl - Zwroty
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

O produkcie:

Pojemnik umożliwia dokładne, kontrolowane i bezpieczne przelewanie płynów łatwopalnych do mniejszych pojemników lub zbiorników. Zmniejsza ryzyko powstania pożaru, chroni ludzi i mienie.

Specjalna dźwignia uruchamiająca (AccuFlow) z odpowietrznikiem oraz uchwyt spustowy (Safe-Squeeze) zapewniają równomierne i jednostajne, szybkie oraz w pełni kontrolowane dozowanie płynów. Elastyczny wąż o długości 229 mm umożliwia dokładne podawanie płynu do małych otworów i stanowi połączenie wyrównawcze zapobiegające wyładowaniom elektrostatycznym przy podłączonym uziemieniu.

Dzięki zastosowaniu szczelnego, samozamykającego się korka pojemnik zabezpiecza przed rozlaniem i wyciekaniem płynu. Posiada otwór do szybkiego napełniania pojemnika.

Pojemnik wyposażony został w pułapkę przeciwogniową, dzięki której skutecznie rozprasza ciepło, co zapobiega zapłonowi jego zawartości. Posiada zawór odpowietrzający, otwierający się przy nadciśnieniu wewnątrz wynoszącym od 0,2 do 0,35 bara dla ochrony przed rozerwaniem i wybuchem, przy podwyższonej temperaturze.

Produkt cechuje się solidną jak i mocną stalową konstrukcją. Posiada specjalne żebrowania wzmacniające ścianki boczne, służące jako „zderzaki”.

Powłoka lakiernicza wykonana z trwałego lakieru proszkowego, odpornego na chemikalia i otarcia. Etykieta ostrzegawcza z dużym polem opisowym ułatwia identyfikację zawartości pojemnika lub użytkownika.

Pojemnik spełnia wymagania przepisów OSHA oraz posiada certyfikat FM Global, UL/ULC, TUV.

Gwarancja na 10 lat.

Dane techniczne:

ProducentTopserw
Nr art.104.201.178
Wymiary - śr.zewn. x wysokość [mm]241x337
Wymiar węża [mm]16 x 229
Pojemność [l]7,5
Kolorczerwony
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Pojemnik zabezpieczające umożliwiają bezpieczną i wydajna prace dzięki zastosowaniu zgodnych z wymogami rozwiązań konstrukcyjnych projektowanych specjalnie pod kątem przemysłu, laboratoriów, placów budów oraz firm z innych branż na całym świecie. Dzięki precyzji oraz innowacji pojemniki cechują się niezrównana łatwością obsługi i bezpieczeństwem.

UŻYTKOWNICY WYSZUKIWALI TAKŻE POD HASŁEM:
pojemnik tłokowy pojemnik z tłokiem