Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Pojemnik zabezpieczający stalowy na płyny łatwopalne 7.5 l, Typ II, AccuFlow, wąż spustowy, czerwony

Cennik:
szt.
Dostępność ograniczona prosimy o kontakt telefoniczny.
541,22 zł
Zapytaj o ten produkt

Średnia ocena produktu:
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com


Pojemnik umożliwia dokładne, kontrolowane i bezpieczne przelewanie płynów łatwopalnych do mniejszych pojemników lub zbiorników. Zmniejsza ryzyko powstania pożaru, chroni ludzi i mienie.

Specjalna dźwignia uruchamiająca (AccuFlow) z odpowietrznikiem oraz uchwyt spustowy (Safe-Squeeze) zapewniają równomierne i jednostajne, szybkie oraz w pełni kontrolowane dozowanie płynów. Elastyczny wąż o długości 229 mm umożliwia dokładne podawanie płynu do małych otworów i stanowi połączenie wyrównawcze zapobiegające wyładowaniom elektrostatycznym przy podłączonym uziemieniu.

Dzięki zastosowaniu szczelnego, samozamykającego się korka pojemnik zabezpiecza przed rozlaniem i wyciekaniem płynu. Posiada otwór do szybkiego napełniania pojemnika.

Pojemnik wyposażony został w pułapkę przeciwogniową, dzięki której skutecznie rozprasza ciepło, co zapobiega zapłonowi jego zawartości. Posiada zawór odpowietrzający, otwierający się przy nadciśnieniu wewnątrz wynoszącym od 0,2 do 0,35 bara dla ochrony przed rozerwaniem i wybuchem, przy podwyższonej temperaturze.

Produkt cechuje się solidną jak i mocną stalową konstrukcją. Posiada specjalne żebrowania wzmacniające ścianki boczne, służące jako „zderzaki”.

Powłoka lakiernicza wykonana z trwałego lakieru proszkowego, odpornego na chemikalia i otarcia. Etykieta ostrzegawcza z dużym polem opisowym ułatwia identyfikację zawartości pojemnika lub użytkownika.

Pojemnik spełnia wymagania przepisów OSHA oraz posiada certyfikat FM Global, UL/ULC, TUV.

Gwarancja na 10 lat.

Producent Topserw
Nr art. 104.201.178
Wymiary - śr.zewn. x wysokość [mm] 241x337
Wymiar węża [mm] 16 x 229
Pojemność [l] 7,5
Kolor czerwony

magazynuj.pl Reviews with ekomi-pl.com
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Pojemnik zabezpieczające umożliwiają bezpieczną i wydajna prace dzięki zastosowaniu zgodnych z wymogami rozwiązań konstrukcyjnych projektowanych specjalnie pod kątem przemysłu, laboratoriów, placów budów oraz firm z innych branż na całym świecie. Dzięki precyzji oraz innowacji pojemniki cechują się niezrównana łatwością obsługi i bezpieczeństwem.