Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Pojemnik zabezpieczający stalowy na płyny łatwopalne 0,5 l, Typ I, czerwony

Cennik:
szt.
Dostępność ograniczona prosimy o kontakt telefoniczny.
538,22 zł
Zapytaj o ten produkt

Średnia ocena produktu:
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com


Pojemnik umożliwia wygodne oraz bezpieczne przelewanie płynów łatwopalnych i kontrolowanie oparów dla zmniejszenia ryzyka pożaru oraz ochrony ludzi i mienia.

Dzięki zastosowaniu szczelnego, samozamykającego się korka pojemnik zabezpiecza przed rozlaniem i wyciekaniem płynu. Posiada jeden otwór do napełniania i opróżniania.

Pojemnik wyposażony został w pułapkę przeciwogniową, dzięki której skutecznie rozprasza ciepło, co zapobiega zapłonowi jego zawartości. Posiada zawór odpowietrzający, otwierający się przy nadciśnieniu wewnątrz wynoszącym od 0,2 do 0,35 bara dla ochrony przed rozerwaniem i wybuchem, przy podwyższonej temperaturze.

Produkt cechuje się solidną jak i mocną stalową konstrukcją. Posiada specjalne żebrowania wzmacniające ścianki boczne, służące jako „zderzaki”. Powłoka lakiernicza wykonana z trwałego lakieru proszkowego, odpornego na chemikalia i otarcia.

Pojemnik zapewnia zgodność z przepisami dotyczącymi magazynowania niebezpiecznych płynów, spełnia wymagania przepisów OSHA oraz posiada certyfikat FM Global, UL/ULC, TUV.

Gwarancja na 10 lat.

Producent Topserw
Nr art. 104.201.100
Wymiary - śr.zewn. x wysokość [mm] 117x172
Pojemność [l] 0,5
Kolor czerwony
Waga [kg] 0,7

magazynuj.pl Reviews with ekomi-pl.com
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Pojemnik zabezpieczające umożliwiają bezpieczną i wydajna prace dzięki zastosowaniu zgodnych z wymogami rozwiązań konstrukcyjnych projektowanych specjalnie pod kątem przemysłu, laboratoriów, placów budów oraz firm z innych branż na całym świecie. Dzięki precyzji oraz innowacji pojemniki cechują się niezrównana łatwością obsługi i bezpieczeństwem.