Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Plastikowy pojemnik zbiorczy na odpady medyczne 60l

Cennik:
24-48 h
Zapytaj o ten produkt
ocena

Opinie

Ocena: 4,5/5

Autor: Szpital w Koninie

To już nasze trzecie zakupy na platformie magazynu.pl. Pojemniki, które sprzedają są wykonane bardzo solidnie, kolor jest dokładnie taki jak na fotografiach. Sama realizacja zamówienia jest na wysokim poziomie, na każdym etapie byliśmy informowani wręcz wzorowo - zarówno mailowo jak i na telefon (poprzez sms). Szczerze możemy polecić tutaj zakupy, jest to jeden z lepszych sklepów internetowych w Polsce! Niejednokrotnie zawiedli nas inni dostawcy. Pozdrawiamy Szpital z Konina 😊


Autor: Jacuś

Szybka reakcja na zamówienie, cena poniżej ceny producenta, pojemniki na odpady medyczne pierwsza klasa, jednak musiałem upomnieć się o fakturę. Towar kupiony na przedpłatę, a na fakturze wyznaczony 14-to dniowy termin płatności? Czyli dobrze, szybko, ale sprawa faktury na "-".


Wystaw opinię o produkcie

Dziękujemy za wystawienie opinii.
Magazynuj.pl - Zwroty

O produkcie:

Pojemnik zbiorczy na odpady medyczne o pojemności 60l, wykonany z polietylenu odpornego na uderzenia i chemikalia w zakresie od -40°C do +40°C.

Posiada certyfikat UN.

Hermetycznie zamykane.

Na życzenie klienta dodajemy naklejkę odpady skażone biologicznie.

Kolorystyka: żółty, czerwony.

Pokrywa pełna.

Dane techniczne:

Producent Artech
Nr art.AR-PZ-60-2, AR-PZ-60
Pojemność [l]60
Wysokość [mm]664
Waga [kg]2,4
Średnica górna i dolna [mm]390/322
Materiałpolietylen
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Każdy lekarz prowadzący praktykę lekarską, w tym również lekarz dentysta wytwarzający odpady medyczne ma określone obowiązki z tym związane. Wynikają one przede wszystkim z Ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz. U. z 2013 r. poz. 21) oraz z Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 30 lipca 2010 r. w sprawie szczegółowego sposobu postępowania z odpadami medycznymi(Dz. U. Nr 139, poz. 940).

nazwa Nr art. cena netto cena brutto