Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Plastikowy pojemnik zbiorczy na odpady medyczne 60l

Cennik:
3-7 dni
Zapytaj o ten produkt
ocena
4,5/5

Opinie

Ocena: 4,5/5

Autor: Szpital w Koninie

To już nasze trzecie zakupy na platformie magazynu.pl. Pojemniki, które sprzedają są wykonane bardzo solidnie, kolor jest dokładnie taki jak na fotografiach. Sama realizacja zamówienia jest na wysokim poziomie, na każdym etapie byliśmy informowani wręcz wzorowo - zarówno mailowo jak i na telefon (poprzez sms). Szczerze możemy polecić tutaj zakupy, jest to jeden z lepszych sklepów internetowych w Polsce! Niejednokrotnie zawiedli nas inni dostawcy. Pozdrawiamy Szpital z Konina 😊


Autor: Jacuś

Szybka reakcja na zamówienie, cena poniżej ceny producenta, pojemniki na odpady medyczne pierwsza klasa, jednak musiałem upomnieć się o fakturę. Towar kupiony na przedpłatę, a na fakturze wyznaczony 14-to dniowy termin płatności? Czyli dobrze, szybko, ale sprawa faktury na "-".


Wystaw opinię o produkcie

Dziękujemy za wystawienie opinii.
Magazynuj.pl - Zwroty

O produkcie:

Pojemnik zbiorczy do bezpiecznego przechowywania i transportowania odpadów medycznych. W zależności od rodzajów składowanych odpadów –do wyboru kolor żółty lub czerwony. Aby zapewnić jak największe bezpieczeństwo podczas gospodarowania odpadami medycznymi, pojemnik wykonano z lekkiego, ale bardzo wytrzymałego polipropylenu. Tworzywo jest odporne na pęknięcia, uderzenia oraz działanie chemikaliów.

Plastikowy pojemnik medyczny jest niezastąpiony w każdej placówce medycznej, gdzie obowiązują procedury dotyczące gospodarowania odpadami medycznymi.

  • pojemność 60 litrów
  • odporny na uderzenia i działanie chemikaliów
  • hermetycznie zamykany
  • pokrywa pełna
  • zakres temperatur użytkowania od - 40 °C do 40 °C
  • posiada certyfikat UN
  • kolor żółty lub czerwony

Na życzenie klienta dodajemy samoprzylepną etykietę: "odpady skażone biologicznie''.

Dane techniczne:

Producent Artech
Nr art.AR-PZ-60-2, AR-PZ-60
Pojemność [l]60
Wysokość [mm]664
Waga [kg]2,4
Średnica górna i dolna [mm]390/322
Materiałpolietylen
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Każdy lekarz prowadzący praktykę lekarską, w tym również lekarz dentysta wytwarzający odpady medyczne ma określone obowiązki z tym związane. Wynikają one przede wszystkim z Ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz. U. z 2013 r. poz. 21) oraz z Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 30 lipca 2010 r. w sprawie szczegółowego sposobu postępowania z odpadami medycznymi(Dz. U. Nr 139, poz. 940).

nazwa Nr art. cena netto cena brutto