Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Paleta wychwytowa o pojemności 230 l, wym. 1310 x 910 x 380 mm

Cennik:
szt.
24-48 h
Zapytaj o ten produkt
630,85 zł
ocena

Opinie

Funkcjonalność: 5/5 Jakość wykonania: 5/5

Autor: Andrzej

Świetne rozwiązanie dla beczek często zmieniających miejsce, łatwe przewożenie widlakiem.

mobilne


Wystaw opinię o produkcie

Dziękujemy za wystawienie opinii.

O produkcie:

Paleta została wyprodukowana z bardzo trwałego i odpornego na chemikalia polietylenu bez kratownicy. Przeznaczona jest do składowania pojemników i beczek z olejami czy chemikaliami nawet tymi najbardziej agresywnymi. Przeznaczona do stałego wychwytywania wycieków z pojemników oraz beczek, które przechowywane są wewnątrz budynków.

Dzięki specjalnej konstrukcji wanny możliwe jest składowanie beczek bezpośrednio na europalecie bez konieczności stosowania kratownicy. Paletę można przewozić przy użyciu wózka widłowego z czterech stron oraz odpompować z niej zgromadzoną zawartość. Wytrzymuje intensywną eksploatację w środowiskach przemysłowych.

Kolor czarny palety pozwala na ukrycie zabrudzeń.

Pojemność wanny oraz jej wymiary przeszły najbardziej rygorystyczne wymagania dotyczące kontrolowania wycieków w zakładach przemysłowych.

Produkt spełnia wymagania dyrektyw europejskich odnoszących się do palet (wanien) wychwytowych.

Dane techniczne:

ProducentTopserw
Nr art.121.100.251
Pojemność wychwytowa [L]230
Ładowność [kg]650
Wymiary D*S*W [mm]1310 x 910 x 380
Kolorczarny
Magazynowanie2*200 l na palecie EURO,
Materiałpolietylen
Waga [kg]16
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Stosowanie palet wychwytowych pozwala uniknąć wysokich kar, nakładanych przez instytucje powołane do kontroli norm ochrony środowiska za ich nieprzestrzeganie.

Wycieki to poważne zagrożenie dla zdrowia oraz życia pracownika. Śliska nawierzchnia zwiększa ryzyko wypadku przy pracy, a co za tym idzie, wypłatę odszkodowania oraz przestój w pracy. Dodatkowe zagrożenia wiążą się z rodzajem składowanej substancji np. wycieki substancji łatwopalnej stwarzają ryzyko wystąpienia pożaru, zaś substancję żrące - takie jak silne kwasy - zagrożenie uszkodzenia ciała na skutek kontaktu.

Wysoka jakość - odporność na działanie chemikaliów w tym kwasów i substancji korozyjnych, dzięki zastosowaniu bardzo trwałego i mocnego polietylenu.

Przyjazne dla środowiska - wanny wychwytowe chronią środowisko zapobiegając przedostawaniu się do niego substancji niebezpiecznych dodatkowo, wanny wychwytowe pomagają w organizacji przestrzeni magazynowej oraz ułatwiają segregację i identyfikację składowanych substancji"


Oficjalny partner