Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Paleta wychwytowa o pojemności 230 l, wym. 1310 x 910 x 380 mm

Cennik:
szt.
Dostępność ograniczona prosimy o kontakt telefoniczny.
874,35 zł
Zapytaj o ten produkt

Średnia ocena produktu:
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com


Paleta wychwytowa doskonale nadaje się do składowania beczek i pojemników z olejami oraz agresywnymi chemikaliami wewnątrz budynku. Stosowana na stanowiskach dozowania substancji lub w miejscach stałego wycieku niebezpiecznych cieczy z przechowywanych beczek.

Wanna wykonana została z polietylenu – materiału odpornego na działanie chemikaliów, wykazującego doskonałą wytrzymałość, nawet w przypadku intensywnej eksploatacji. Dzięki swoim cechom paleta przyczynia się do lepszego gospodarowania odpadami szkodliwymi dla środowiska. Umieszczenie europalety z beczkami bezpośrednio na palecie nie wymaga konieczności stosowania kratownicy.

  • ochrona przed skutkami niekontrolowanego wycieku niebezpiecznych substancji
  • zapobieganie skażeniu środowiska
  • pojemność 230 litrów
  • kolor czarny ukrywający zabrudzenia
  • możliwość przewożenia palety wózkiem widłowym – są czterokierunkowe

Produkt spełnia wymagania dyrektyw europejskich dotyczących wanien wychwytowych w zakresie bezpieczeństwa.

Producent Topserw
Nr art. 121.100.251
Pojemność wychwytowa [L] 230
Ładowność [kg] 650
Wymiary D*S*W [mm] 1310 x 910 x 380
Kolor czarny
Magazynowanie 2*200 l na palecie EURO,
Materiał polietylen
Waga [kg] 16

magazynuj.pl Reviews with ekomi-pl.com
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Stosowanie palet wychwytowych pozwala uniknąć wysokich kar, nakładanych przez instytucje powołane do kontroli norm ochrony środowiska za ich nieprzestrzeganie.

Wycieki to poważne zagrożenie dla zdrowia oraz życia pracownika. Śliska nawierzchnia zwiększa ryzyko wypadku przy pracy, a co za tym idzie, wypłatę odszkodowania oraz przestój w pracy. Dodatkowe zagrożenia wiążą się z rodzajem składowanej substancji np. wycieki substancji łatwopalnej stwarzają ryzyko wystąpienia pożaru, zaś substancję żrące - takie jak silne kwasy - zagrożenie uszkodzenia ciała na skutek kontaktu.

Wysoka jakość - odporność na działanie chemikaliów w tym kwasów i substancji korozyjnych, dzięki zastosowaniu bardzo trwałego i mocnego polietylenu.

Przyjazne dla środowiska - wanny wychwytowe chronią środowisko zapobiegając przedostawaniu się do niego substancji niebezpiecznych dodatkowo, wanny wychwytowe pomagają w organizacji przestrzeni magazynowej oraz ułatwiają segregację i identyfikację składowanych substancji"