Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Paleta wychwytowa o pojemności 1130 l, mag. 2*IBC/KTC, wym. 2450 x 1450 x 575 mm

Cennik:
szt.
Dostępność ograniczona prosimy o kontakt telefoniczny.
Zapytaj o ten produkt
6 189,47 zł
Średnia ocena produktu:
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Opinie

Brak opini ...


Wystaw opinię o produkcie

Dziękujemy za wystawienie opinii.
Magazynuj.pl - Zwroty
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

O produkcie:

Paleta wyprodukowana z bardzo trwałego i odpornego na chemikalia polietylenu. Przeznaczona do składowania pojemników IBC / KTC z olejami czy chemikaliami nawet tymi najbardziej agresywnymi, stosowana do stałego wychwytywania wycieków. Wytrzymuje intensywną eksploatację w środowiskach przemysłowych.

Wanna wyposażona w mocną, samoustawiającą się i nieprzesuwną kratownicę, którą można w łatwy sposób zdjąć w celu wyczyszczenia.

Pojemność wanny oraz jej wymiary przeszły najbardziej rygorystyczne wymagania dotyczące kontrolowania wycieków w zakładach przemysłowych. Konstrukcja umożliwia przewożenie palety przy pomocy wózka widłowego.

Paleta dostępna jest w kolorze czarny, dzięki czemu ukrywa zabrudzenia i sprawia, że środowisko pracy wygląda schludnie.

Produkt spełnia wymagania dyrektyw europejskich odnoszących się do palet (wanien) wychwytowych.

Dane techniczne:

ProducentTopserw
Nr art.121.120.201
Pojemność wychwytowa [L]1130
Ładowność [kg]4000
Wymiary D*S*W [mm]2450 x 1450 x 575
Kolorczarny
Magazynowanie2*IBC/KTC
Materiałpolietylen
Waga [kg]113
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Stosowanie palet wychwytowych pozwala uniknąć wysokich kar, nakładanych przez instytucje powołane do kontroli norm ochrony środowiska za ich nieprzestrzeganie.

Wycieki to poważne zagrożenie dla zdrowia oraz życia pracownika. Śliska nawierzchnia zwiększa ryzyko wypadku przy pracy, a co za tym idzie, wypłatę odszkodowania oraz przestój w pracy. Dodatkowe zagrożenia wiążą się z rodzajem składowanej substancji np. wycieki substancji łatwopalnej stwarzają ryzyko wystąpienia pożaru, zaś substancję żrące - takie jak silne kwasy - zagrożenie uszkodzenia ciała na skutek kontaktu.

Wysoka jakość - odporność na działanie chemikaliów w tym kwasów i substancji korozyjnych, dzięki zastosowaniu bardzo trwałego i mocnego polietylenu.

Przyjazne dla środowiska - wanny wychwytowe chronią środowisko zapobiegając przedostawaniu się do niego substancji niebezpiecznych dodatkowo, wanny wychwytowe pomagają w organizacji przestrzeni magazynowej oraz ułatwiają segregację i identyfikację składowanych substancji"

MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com