Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Paleta wychwytowa o pojemności 1120 l, mag. 1*IBC/KTC, wym. 1450 x 1450 x 1000 mm

Cennik:
Dostępność ograniczona prosimy o kontakt telefoniczny.
Zapytaj o ten produkt

Opinie

Brak opini ...


Wystaw opinię o produkcie

Dziękujemy za wystawienie opinii.
Magazynuj.pl - Zwroty

O produkcie:

Paleta wyprodukowana z bardzo trwałego i odpornego na chemikalia polietylenu. Przeznaczona do składowania pojemników IBC / KTC z olejami czy chemikaliami nawet tymi najbardziej agresywnymi, stosowana do stałego wychwytywania wycieków. Wytrzymuje intensywną eksploatację w środowiskach przemysłowych.

Wanna wyposażona w mocną, samoustawiającą się i nieprzesuwną kratownicę, którą można w łatwy sposób zdjąć w celu wyczyszczenia.

Cena obejmuję tylko wannę bez dostawki.

Pojemność wanny oraz jej wymiary przeszły najbardziej rygorystyczne wymagania dotyczące kontrolowania wycieków w zakładach przemysłowych. Konstrukcja umożliwia przewożenie palety przy pomocy wózka widłowego.

Paleta dostępna jest w dwóch kolorach:

  • czarny - ukrywa zabrudzenia i sprawia, że środowisko pracy wygląda schludnie,
  • żółty - sprawia, że paleta (wanna) jest zawsze widoczna a środowisko pracy bezpieczniejsze.

Produkt spełnia wymagania dyrektyw europejskich odnoszących się do palet (wanien) wychwytowych.

Dane techniczne:

ProducentTopserw
Nr art.121.120.101, 121.120.100
Pojemność wychwytowa [L]1120
Ładowność [kg]2000
Wymiary D*S*W [mm]1450 x 1450 x 1000
Kolorczarny lub żółty
Magazynowanie1*IBC / KTC
Materiałpolietylen
Waga [kg]95
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Stosowanie palet wychwytowych pozwala uniknąć wysokich kar, nakładanych przez instytucje powołane do kontroli norm ochrony środowiska za ich nieprzestrzeganie.

Wycieki to poważne zagrożenie dla zdrowia oraz życia pracownika. Śliska nawierzchnia zwiększa ryzyko wypadku przy pracy, a co za tym idzie, wypłatę odszkodowania oraz przestój w pracy. Dodatkowe zagrożenia wiążą się z rodzajem składowanej substancji np. wycieki substancji łatwopalnej stwarzają ryzyko wystąpienia pożaru, zaś substancję żrące - takie jak silne kwasy - zagrożenie uszkodzenia ciała na skutek kontaktu.

Wysoka jakość - odporność na działanie chemikaliów w tym kwasów i substancji korozyjnych, dzięki zastosowaniu bardzo trwałego i mocnego polietylenu.

Przyjazne dla środowiska - wanny wychwytowe chronią środowisko zapobiegając przedostawaniu się do niego substancji niebezpiecznych dodatkowo, wanny wychwytowe pomagają w organizacji przestrzeni magazynowej oraz ułatwiają segregację i identyfikację składowanych substancji"

nazwa Nr art. cena netto cena brutto