Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Paleta wychwytowa na 4 beczki o pojemności 185 l, wym. 1245 x 1245 x 140 mm

Cennik:
szt.
Dostępność ograniczona prosimy o kontakt telefoniczny.
1 917,77 zł
Zapytaj o ten produkt

Średnia ocena produktu:
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com


Paleta została wyprodukowana z bardzo trwałego i odpornego na chemikalia polietylenu, w 100% pozyskanego z surowców wtórnych. Zapobiega skutkom niekontrolowanych wycieków oraz pozwala zagospodarować odpady surowcowe, które w przeciwnym razie zanieczyściłyby środowisko.

Paleta może zostać wykorzystana do składowania przedmiotów takich jak: akumulatory, beczki oraz pojemniki (z olejami lub agresywnymi chemikaliami). Przeznaczona do stałego wychwytywania wycieków lub jako miejsce dozowania płynów z beczek i pojemników.

Opcjonalne:

  • zaciski łączące (28926) - stosowane w celu połączenia modułów palet w jedną platformę roboczą,
  • zestaw przelewowy (28927) - pozwala na połączenie modułów w celu powiększenia pojemności całkowitej zespołu,
  • rampa podjazdowa (28650) - instalowana z wykorzystaniem zaczepów, cechująca się małym kątem nachylenia, ułatwia ustawianie i zdejmowanie ciężkich beczek przy pomocy wózków. 

Antypoślizgowe żebrowanie platformy roboczej oraz rampy zapewnia bezpieczną eksploatację beczek i pojemników.

Kolor czarny palety pozwala na ukrycie zabrudzeń.

Paleta wyposażona została w mocną, samoustawiającą się, nieprzesuwną kratownicę o grubości 64 mm, którą można w łatwy sposób zdjąć w celu wyczyszczenia.

Produkt posiada „zielony” certyfikat wydany przez UL Environment.

Producent Topserw
Nr art. 104.651.401
Pojemność wychwytowa [L] 185
Ładowność [kg] 2268
Wymiary D*S*W [mm] 1245 x 1245 x 140
Kolor czarny
Magazynowanie 4*200 l
Materiał polietylen LOW, Eco 100%
Waga [kg] 28

magazynuj.pl Reviews with ekomi-pl.com
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Stosowanie palet wychwytowych pozwala uniknąć wysokich kar, nakładanych przez instytucje powołane do kontroli norm ochrony środowiska za ich nieprzestrzeganie.

 

Wycieki to poważne zagrożenie dla zdrowia oraz życia pracownika. Śliska nawierzchnia zwiększa ryzyko wypadku przy pracy, a co za tym idzie, wypłatę odszkodowania oraz przestój w pracy. Dodatkowe zagrożenia wiążą się z rodzajem składowanej substancji np. wycieki substancji łatwopalnej stwarzają ryzyko wystąpienia pożaru, zaś substancję żrące - takie jak silne kwasy - zagrożenie uszkodzenia ciała na skutek kontaktu.

 

Wysoka jakość - odporność na działanie chemikaliów w tym kwasów i substancji korozyjnych, dzięki zastosowaniu bardzo trwałego i mocnego polietylenu.

 

Przyjazne dla środowiska - wanny wychwytowe chronią środowisko zapobiegając przedostawaniu się do niego substancji niebezpiecznych dodatkowo, wanny wychwytowe pomagają w organizacji przestrzeni magazynowej oraz ułatwiają segregację i identyfikację składowanych substancji"