Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Paleta wychwytowa na 1 beczkę o pojemności 45 l, wym. 635 x 635 x 140 mm

Cennik:
szt.
24-48 h
662,26 zł
Zapytaj o ten produkt

Średnia ocena produktu:
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com


Paleta została wyprodukowana z bardzo trwałego i odpornego na chemikalia polietylenu, w 100% pozyskanego z surowców wtórnych. Zapobiega skutkom niekontrolowanych wycieków oraz pozwala zagospodarować odpady surowcowe, które w przeciwnym razie zanieczyściłyby środowisko.

Paleta może zostać wykorzystana do składowania przedmiotów takich jak: akumulatory, beczki oraz pojemniki (z olejami lub agresywnymi chemikaliami). Przeznaczona do stałego wychwytywania wycieków lub jako miejsce dozowania płynów z beczek i pojemników.

Opcjonalne:

  • zaciski łączące (28926) - stosowane w celu połączenia modułów palet w jedną platformę roboczą,
  • zestaw przelewowy (28927) - pozwala na połączenie modułów w celu powiększenia pojemności całkowitej zespołu,
  • rampa podjazdowa (28650) - instalowana z wykorzystaniem zaczepów, cechująca się małym kątem nachylenia, ułatwia ustawianie i zdejmowanie ciężkich beczek przy pomocy wózków. 

Antypoślizgowe żebrowanie platformy roboczej oraz rampy zapewnia bezpieczną eksploatację beczek i pojemników.

Kolor czarny palety pozwala na ukrycie zabrudzeń.

Paleta wyposażona została w mocną, samoustawiającą się, nieprzesuwną kratownicę o grubości 64 mm, którą można w łatwy sposób zdjąć w celu wyczyszczenia.

Produkt posiada „zielony” certyfikat wydany przez UL Environment.

Producent Topserw
Nr art. 104.651.101
Pojemność wychwytowa [L] 45
Ładowność [kg] 567
Wymiary D*S*W [mm] 635 x 635 x 140
Kolor czarny
Magazynowanie 1*200 l
Materiał polietylen LOW, Eco 100%
Waga [kg] 8

magazynuj.pl Reviews with ekomi-pl.com
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Wanny (palety) wychwytowe niskoprofilowe - wanny o budowie modułowej, przeznaczone do składowania od 1 do 8 beczek 200l. Posiadają możliwość łączenia poszczególnych modułów ze sobą, w celu utworzenia wspólnej platformy roboczej.

Opcjonalna rampa podjazdowa ułatwia ustawianie oraz zdejmowanie beczek.

Wanny (palety) wychwytowe o dużej pojemności - wanny o dużej pojemności, zgodnej z dyrektywami europejskimi. Do składowania od 2 do 4 beczek 200l, możliwość wyposażenia w rampę podjazdową.

Wanny (palety) wychwytowe na substancje łatwopalne - wanny wykonane ze szczelnie spawanej, ocynkowanej blachy stalowej. Doskonale nadają się do składowania substancji łatwopalnych. W zależności od modelu, umożliwiają składowaniu od 2 lub 4 beczek 200l. Pojemność zgodna z dyrektywami europejskimi dla wanien wychwytowych. Wanny (palety) wychwytowe o małej pojemności - wanny o pojemności od 45 do 109l, doskonale nadają się do składowania akumulatorów, wiader oraz pojemników wypełnionych substancjami niebezpiecznymi.