Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Paleta (wanna) wychwytowa z kratownicą o pojemności 1150 l, MEGA, 2 x IBC/KTC, wym. 2340 x 1225 x 610 mm, niebieska

Cennik:
szt.
Chwilowo niedostępny
4 592,40 zł
Zapytaj o ten produkt

Średnia ocena produktu:
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com


Wanna wychwytowa wykonana została z bardzo trwałego i odpornego na chemikalia, włącznie z kwasami i płynami korozyjnymi, polietylenu. Przeznaczona do stałego wychwytywania wycieków z pojemników typu IBC/KTC, które przechowywane są wewnątrz budynków.

Paleta pozwala na bezpieczną eksploatację i składowanie płynów ze zbiorników IBC/KTC do mniejszych. Przystosowana do intensywnej eksploatacji w środowiskach przemysłowych.

Wanna wyposażona w mocną, samoustawiającą się i nieprzesuwną kratownicę, którą można w łatwy sposób zdjąć w celu wyczyszczenia.

Kolor niebieski przyczynia się do lepszej widoczności palety oraz większego bezpieczeństwa pracy.

Produkt spełnia wymagania dyrektyw europejskich odnoszących się do palet (wanien) wychwytowych.

Producent Topserw
Nr art. 153.400.200
Pojemność wychwytowa [L] 1150
Ładowność [kg] 3000
Wymiary D*S*W [mm] 2340 x 1225 x 610
Kolor niebieski
Magazynowanie 2 x IBC / KTC
Materiał polietylen
Waga [kg] 91

magazynuj.pl Reviews with ekomi-pl.com
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Stosowanie palet wychwytowych pozwala uniknąć wysokich kar, nakładanych przez instytucje powołane do kontroli norm ochrony środowiska za ich nieprzestrzeganie.

Wycieki to poważne zagrożenie dla zdrowia oraz życia pracownika. Śliska nawierzchnia zwiększa ryzyko wypadku przy pracy, a co za tym idzie, wypłatę odszkodowania oraz przestój w pracy. Dodatkowe zagrożenia wiążą się z rodzajem składowanej substancji np. wycieki substancji łatwopalnej stwarzają ryzyko wystąpienia pożaru, zaś substancję żrące - takie jak silne kwasy - zagrożenie uszkodzenia ciała na skutek kontaktu.

Wysoka jakość - odporność na działanie chemikaliów w tym kwasów i substancji korozyjnych, dzięki zastosowaniu bardzo trwałego i mocnego polietylenu.

Przyjazne dla środowiska - wanny wychwytowe chronią środowisko zapobiegając przedostawaniu się do niego substancji niebezpiecznych dodatkowo, wanny wychwytowe pomagają w organizacji przestrzeni magazynowej oraz ułatwiają segregację i identyfikację składowanych substancji"