Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Nóż techniczny KNIF25 FISH - ostrze niewymienne

Cennik:
szt.
24-48 h
Zapytaj o ten produkt
22,63 zł
Średnia ocena produktu:
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Opinie

Brak opini ...


Wystaw opinię o produkcie

Dziękujemy za wystawienie opinii.
Magazynuj.pl - Zwroty
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

O produkcie:

Wyposażony w ergonomiczną rękojeść wykonaną z przyjemnego w dotyku, a przy tym trwałego tworzywa nylonowego nóż techniczny Knif25 Fish z niewymiennym ostrzem to sprzęt o wszechstronnym zastosowaniu, idealny do magazynu, dystrybucji czy produkcji. Dzięki umiejętnemu wyprofilowaniu rękojeści nóż dobrze leży w dłoni, co przekłada się na większy komfort i bezpieczeństwo pracy.

Nie trać czasu na otwieranie opakowań – wybierz profesjonalny nóż techniczny!

Wyprofilowana rękojeść i hakowe ostrze zabezpieczone specjalną osłonką zapewniają dużą wygodę i maksymalne bezpieczeństwo pracy podczas otwierania różnorodnych opakowań, umożliwiając m.in. szybkie rozcinanie folii czy taśm samoprzylepnych. Nazwa noża technicznego Knif25 Fish to pochodna jego charakterystycznego kształtu, który w naturalny sposób kojarzy się z rybą. To profesjonalny sprzęt do magazynu, przydatny w handlu, warsztacie, a także w zakładach produkcyjnych i wielu innych miejscach.

Oficjalny partner

Oficjalny partner JK Industrial

Dane techniczne:

ProducentJewel Blade
Nr art.JK-KNIF25-FISH
Waga [kg]0,25
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Firma Jewel Blade to producent najwyższej jakości ostrzy przemysłowych o przeróżnych zastosowaniach. Wytwarzane w Sheffield ostrza używane są m.in. w branżach: motoryzacyjnej, podłogowej, żywnościowej i opakowaniowej. Produkty Jewel Blade znalazły uznanie wśród klientów dzięki niedoścignionej jakości oraz trwałości.

MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com