Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Metalowa szafka przegródkowa - SP 22/S

Cennik:
szt.
24-48 h
Zapytaj o ten produkt
295,68 zł
ocena
4,67/5

Opinie

Ocena: 4,67/5

Autor: Sekretariat

szafka depozytowa jest dla nas niezbędna do przechowywania dokumentów, które muszą być zdeponowane na terenie firmy. Wcześniej zakupiliśmy szafkę innej firmy i jakość wykończenia była zdecydowanie gorsza, dlatego mogę śmiało polecić produkt od magazynuj.pl ;)


Autor: madzia 89

mozna tutaj pomieścić sporo szpargałów


Autor: anonim

Zgrabna szafka, pojemność duża. Polecam


Wystaw opinię o produkcie

Dziękujemy za wystawienie opinii.
Magazynuj.pl - Zwroty

O produkcie:

Wisząca szafka magazynowo - depozytowa, przeznaczona jest do przechowywania dokumentów, które muszą być zdeponowane na terenie firmy.

Szczególnie przydatne są do przechowywania dokumentów i kluczyków pojazdów używanych w firmie. Szafka z 21 przegródkami małymi o wymiarach100(s) x 50(w) x 120(g) i jednej przegródce dużej o wymiarach 300(s) x 80(w) x 130(g).

Drzwi szklane wykonane z bezpiecznego szkła hartowanego o grubości 4mm.ów, które muszą być zdeponowane na terenie firmy. Szczególnie przydatne są do przechowywania dokumentów i kluczyków pojazdów używanych w firmie.

Dane techniczne:

ProducentLeomar
Nr art.SP 22/S
Wymiary [mm]352 x 520 x 140
Liczba przegródek22
Waga [kg]8,8
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Meble wykonane ze stali nierdzewnej posiadają wiele zalet. Surowiec ten jest nie tylko odporny na korozję, dodatkowo jest też trwały i praktyczny. Zamykana wisząca szafa magazynowa wykorzystywana jest m.in. na magazynach, w warsztatach, biurach, halach produkcyjnych, szkołach oraz hotelach.