Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Metalowa apteczka wisząca na klucz AP2. Szafka medyczna.

Cennik:
szt.
2-3 dni
198,65 zł
Zapytaj o ten produkt

Średnia ocena produktu:
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com


Metalowa apteczka wisząca na klucz AP2.
 
Zgodnie z obowiązującymi zasadami BPH każda firma powinna dysponować apteczką wraz z odpowiednim wyposażeniem. Ta szafka medyczna to wygodny sposób na przechowywanie wyposażenia medycznego firmy w jednym, dostępnym dla wszystkich pracowników miejscu. Wewnątrz znajdują się dwie półki na trzymanie niezbędnej zawartości. 
 
Gotowa do zawieszenia na ścianie.
 
Nasza metalowa apteczka wisząca na klucz wykonana została z wytrzymałej blachy stalowej. Zgrzewana konstrukcja zamykana jest na wygodny zamek kluczowy, dzięki czemu żadna niepożądana osoba nie zajrzy do środka. Wraz z szafką dostarczamy także komplet śrub oraz niezbędnych kołków, które służą do przymocowania szafki na ścianie. 
 
Produkt nie posiada wyposażenia medycznego. Towar jest dostępny w sklepie również w innych wymiarach, a także w wersji z wyposażeniem. 
Producent Leomar
Nr art. AP2
Wymiary [mm] 350 x 420 x 140
Liczba półek 2
Wykończenie jasny popiel - RAL 7035
Waga [kg] 4,5

magazynuj.pl Reviews with ekomi-pl.com
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Zgodnie z listą BHP należy pamiętać, o:

Liście osób przeszkolonych z zakresu pierwszej pomocy, znajomości rozmieszenia punktów pierwsze pomocy przez pracowników, pełnym wyposażeniu apteczek zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz o aktualnych terminach ważności całego wyposażenia apteczki.

(Częstym problemem przy kontrolach jest stan ważności medykamentów).