Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Barierka ochronna (dł. 1200 mm)

Cennik:
szt.
Na indywidualne zamówienie
PRODUKT NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE
Zapytaj o ten produkt

Średnia ocena produktu:
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com


Barierka ochronna 1200 mm do stref magazynowych.
 
Doskonała ochrona pracowników stref magazynowych o dużym natężeniu ruchu pojazdów! Ta barierka ochronna 1200 służy do zabezpieczania ciągów komunikacyjnych w magazynach. Pozwoli Ci błyskawicznie odseparować pojazdy od pracowników, budynków czy innych maszyn, które mogą być narażone na uszkodzenia. 
 
Zamów w niestandardowych wymiarach.
 
Barierka przytwierdzana jest do podłogi, co dodatkowo zwiększa odporność na uderzenia i gwarantuje jeszcze większe bezpieczeństwo w magazynie. Produkt wykonywany jest na indywidualne zamówienie. Zgodnie z treścią ustawy z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta, towar wykonany na specjalne zamówienie nie podlega zwrotom.
 
Cechy:
  • montaż: 4 kotwy M12;
  • wymiary: 1200 mm długości x 1000 mm wysokości*;
  • wykończenie: ocynkowane lub malowane proszkowo na kolor żółty (istnieje możliwość domalowania czarnych pasów – za dopłatą 15% ceny standardowej).
 
*Na specjalne zamówienie możemy wykonać również produkt w niestandardowych rozmiarach. Skontaktuj się z nami!
Producent METAL/EMTUL
Nr art. EB-6
Średnica rury [mm] 40
Waga [kg] 11,83
Długość [mm] 1200
Wykończenie ocynkowane / malowane RAL 1021
Powierzchnia [m2] 0,62

magazynuj.pl Reviews with ekomi-pl.com
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Bariery dla pieszych zostały zaprojektowane z myślą o oddzieleniu ruchu pieszego i maszyn od ruchu kołowego i innych potencjalnych źródeł zagrożenia. Bariery jednoznacznie wyznaczają drogi przeznaczone do ruchu pieszego, transportu urządzeń, itp. Mogą być wykorzystane do organizacji ruchu na budowach. Bariery mogą być stosowane w magazynach, zakładach przemysłowych, portach lotniczych, wokół kanałów naprawczych i budynków, wewnątrz jak i na zewnątrz. Bariery można w prosty sposób uzupełnić o bramki uchylne, bramki przesuwne, tablice ze znakami i nakładki ochronne.