Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Barierka drogowa z tworzywa sztucznego TOROS U-20 (wym. 2100 x 1070 mm)

Cennik:
szt.
3-7 dni
387,14 zł
Zapytaj o ten produkt

Średnia ocena produktu:
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com


Barierka ochronna TOROS HORIZO wyprodukowana z tworzywa sztucznego o dużej gęstości HDPE idealnie sprawdzi się do zabezpieczenia obszarów niebezpiecznych, budów, ciągów komunikacyjnych, magazynów czy hal produkcyjnych ale również do zabezpieczenia imprez plenerowych i nie tylko. Na barierce zostały umieszczone 2 pasy ostrzegawcze z czego górny jest o szerokości 25 cm (typ U-20) z czerwono-białej folii odblaskowej DIN Oralite o generacji RA1.

Wygrodzenie jest łatwe i szybkie w montażu oraz wyjątkowo trwałe jako zabezpieczenie BHP. Bariera posiada specjalne otwory montażowe dzięki którym w łatwy sposób możemy przytwierdzić tablice informacyjne, reklamowe bez ingerencji w strukturę. Barierka charakteryzuje się dużą stabilnością, odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz przewracanie a także łatwością w montażu. Została również wyposażona w 5 trzpieni montażowych do lamp.

Bariera została wzmocniona rurami stalowymi ocynkowanymi fi 42 o grubości 1,2 mm.

Zapory drogowe U-20 powinny być wykorzystywane wszędzie tam gdzie należy w bardzo wyraźny sposób oznaczyć miejsce wykonywania prac.

Główne cechy:

  • obrotowe stopy 360°,
  • wyprodukowane z polietylenu o dużej gęstości (HDPE),
  • brak ostrych krawędzi, nitów czy wystających śrub,
  • wysoka trwałość,
  • łatwa w montażu i demontażu,
  • łatwa w transporcie,
  • duża stabilność,
  • wysokość barierki: 102 cm + trzpień montażowy 5 cm.
  • stalowe zaczepy oraz nogi.

Do montażu barierki wymagane są podstawy drogowe 25 lub 28 KG.

Wykonujemy również ten produkt na zamówienie w niestandardowych wymiarach oraz kolorach! Przy większych zamówieniach ceny ulegają obniżce.

Producent Vanderline
Nr art. V-B0060VN
Waga [kg] 9,9
Długość [mm] 2000
Materiał HDPE
Wysokość [mm] 1130
Głębokość [mm] 50
Rozstaw szczebli [mm] 50
Kolor czarny / żółte stopy

magazynuj.pl Reviews with ekomi-pl.com
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Bariery dla pieszych zostały zaprojektowane z myślą o oddzieleniu ruchu pieszego i maszyn od ruchu kołowego i innych potencjalnych źródeł zagrożenia. Bariery jednoznacznie wyznaczają drogi przeznaczone do ruchu pieszego, transportu urządzeń, itp. Mogą być wykorzystane do organizacji ruchu na budowach. Bariery mogą być stosowane w magazynach, zakładach przemysłowych, portach lotniczych, wokół kanałów naprawczych i budynków, wewnątrz jak i na zewnątrz. Bariery można w prosty sposób uzupełnić o bramki uchylne, bramki przesuwne, tablice ze znakami i nakładki ochronne.