Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Zawiesia wężowe

Specjalnie dla naszych Klientów oferujemy mocne, skuteczne i wytrzymałe zawiesia wężowe, nadające się do transportu ciężkich, ale zarazem wrażliwych elementów takich jak płyty betonowe, kolumny, zbiorniki, beczki czy części lakierowane. Dostępne u nas zawiesia wężowe mogą przenosić towary o wadze do nawet 10 ton. Z pewnością świetnie sprawdzą się w intensywnej eksploatacji.

46,12 zł

Zawiesia wężowe o dużej wytrzymałości, wykonane z poliestru wysokiej jakości. Dopuszczalne obciążenie robocze - 10 ton. Dostępne w różnych długościach.

więcej
35,26 zł

Zawiesia wężowe o dużej wytrzymałości, wykonane z poliestru wysokiej jakości. Dopuszczalne obciążenie robocze - 8 ton. Dostępne w różnych długościach.

więcej
14,15 zł

Zawiesia wężowe o dużej wytrzymałości, wykonane z poliestru wysokiej jakości. Dopuszczalne obciążenie robocze - 2 tony. Dostępne w różnych długościach.

więcej
22,69 zł

Zawiesia wężowe o dużej wytrzymałości, wykonane z poliestru wysokiej jakości. Dopuszczalne obciążenie robocze - 4 tony. Dostępne w różnych długościach.

więcej
19,03 zł

Zawiesia wężowe o dużej wytrzymałości, wykonane z poliestru wysokiej jakości. Dopuszczalne obciążenie robocze - 3 tony. Dostępne w różnych długościach.

więcej
7,56 zł

Zawiesia wężowe o dużej wytrzymałości, wykonane z poliestru wysokiej jakości. Dopuszczalne obciążenie robocze - 1 tona. Dostępne w różnych długościach.

więcej
25,86 zł

Zawiesia wężowe o dużej wytrzymałości, wykonane z poliestru wysokiej jakości. Dopuszczalne obciążenie robocze - 5 ton. Dostępne w różnych długościach.

więcej
29,40 zł

Zawiesia wężowe o dużej wytrzymałości, wykonane z poliestru wysokiej jakości. Dopuszczalne obciążenie robocze - 6 ton. Dostępne w różnych długościach.

więcej

Wszechstronne i trwałe zawiesia wężowe – do różnych zastosowań

Elementy magazynowe czy budowlane muszą być często umieszczone nad ziemią, wykorzystując do tego akcesoria amortyzujące ich ciężar. Podnoszenia za pomocą takich elementów może wymagać również operowanie różnego rodzaju dźwigów czy podnośników. Za utrzymanie podnoszonej powierzchni odpowiedzialne są właśnie zawiesia wężowe.

Zawiesia wężowe o obwodzie zamkniętym to elementy transportowe, użytkowane przy przeładunku części nieposiadających struktury montażowej.

Czym są zawiesia wężowe?

Wykonane są ze specjalnych tworzyw sztucznych, które z jednej strony zapewniają im elastyczność i giętkość, a z drugiej – wytrzymałość określoną na kilka, a niekiedy nawet kilkanaście ton. Elementy te mają zamkniętą strukturę owalną, która utrzymuje przedmioty przenoszone lub utrzymywane na stelażach.

Struktura zawiesi zamknięta jest w specjalnym rękawie z tkaniny, która chroni je przed destrukcyjnym działaniem promieni słonecznych, temperatury czy opadów atmosferycznych. Dzięki temu oferowane przez nas zawiesia wężowe możesz używać w każdych warunkach pogodowych, wewnątrz i na zewnątrz. Zaletą tego typu zawiesi jest również ich stosunkowo niska cena w porównaniu do elementów łańcuchowych czy linowych oraz dużo niższa waga własna. Warto je wybrać również przez wszechstronne zastosowania.

Do czego możesz użyć nasze zawiesia wężowe?

Jakie możliwości dają oferowane przez nas zawiesia wężowe?

  • Transport elementów owalnych – z łatwością przeniesiesz dzięki tego typu elementom różnego rodzaju orurowanie, wypełnione części owalne takie jak kolumny i podobne. 
  • Rozładowanie i ładowanie konstrukcji budowlanych – zawiesia wężowe umożliwiają bezpieczne rozładowanie np. płyt betonowych. 
  • Transport elementów wrażliwych – dzięki delikatnej strukturze materiał nie porysuje np. farby czy części ozdobnych transportowanego elementu. W niektórych przypadkach może mieć to niebagatelne znaczenie. 
  • Rozładowanie i załadowanie części zawierających smary, oleje i podobne – zawiesie wężowe są odporne na działanie różnego rodzaju substancji, dzięki temu możesz stosować je nawet przy załadunku i rozładunku beczek zawierających takie surowce.

Tak naprawdę od Ciebie zależy jak wykorzystasz nasze zawiesia. Pamiętaj, że dostaniesz u nas elementy nośne o możliwościach sięgających nawet 10 ton.

Postaw na zawiesia wężowe najwyższej klasy!

Oferowane przez nas zawiesie wężowe to jedne z najtrwalszych elementów na rynku. Dostępne w różnych wariantach mogą utrzymać ciężar przekraczający kilka, kilkanaście ton. Wykonane są z poliestrów najwyższej jakości, odpornych na przetarcie, zniszczenie, rozciągnięcie czy wpływ warunków atmosferycznych.

Jeżeli masz pytania dotyczące oferowanych przez nas zawiesi, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci dobrać najlepszy asortyment, który sprawdzi się w Twojej działalności. Oferowane przez nas produkty pochodzą od najlepszych producentów i nadają się zarówno do wykorzystania w działalności prywatnej, jak i firmowej.