Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Zawiesia pasowe i pętlowe

Przenoszenie różnego rodzaju elementów – szczególnie, gdy są one lakierowane i ich powierzchnia nie powinna być uszkodzona – może być trudne. Z tego względu oferujemy naszym Klientom najwyższej klasy zawiesia pasowe pętlowe, nadające się do transportu części wrażliwych. Umożliwiają przenoszenie m.in. ładunków o nieregularnych kształtach, osiągających nawet 10 ton. Są to elementy bardzo wytrzymałe, odporne na działanie warunków atmosferycznych i przypadkowe przetarcia.

7,08 zł

Zawiesie bezkońcowe o dużej wytrzymałości, wykonane z poliestru wysokiej jakości. Dopuszczalne obciążenie robocze - 1 tona. Dostępne w różnych długościach.

więcej
8,17 zł

Dwuwarstwowe zawiesie pasowe do przenoszenia ciężkich ładunków. Pozwala na bezpieczny, wygodny oraz szybki transport bez obaw o uszkodzenie powierzchni ładunków. Szybki montaż, bezproblemowe przechowywanie. Wszyta etykietą z informacjami na temat użytkowania.

więcej
10,86 zł

Zawiesie pętlowe o dużej wytrzymałości, wykonane z poliestru wysokiej jakości. Dopuszczalne obciążenie robocze - 1 tona. Dostępne w różnych długościach.

więcej
11,59 zł

Zawiesie bezkońcowe o dużej wytrzymałości, wykonane z poliestru wysokiej jakości. Dopuszczalne obciążenie robocze - 2 tony. Dostępne w różnych długościach.

więcej
12,57 zł

Wyjątkowo trwałe i zapewniające maksymalną wytrzymałość zawiesia pasowe okażą się niezastąpione, gdy potrzebny będzie szybki i bezpieczny transport ciężkiego ładunku. Lekkie, giętkie i łatwe w montażu.

więcej
15,25 zł

Zawiesie pętlowe o dużej wytrzymałości, wykonane z poliestru wysokiej jakości. Dopuszczalne obciążenie robocze - 2 tony. Dostępne w różnych długościach.

więcej
17,20 zł

Zawiesie bezkońcowe o dużej wytrzymałości, wykonane z poliestru wysokiej jakości. Dopuszczalne obciążenie robocze - 3 tony. Dostępne w różnych długościach.

więcej
18,42 zł

Zawiesie pętlowe o dużej wytrzymałości, wykonane z poliestru wysokiej jakości. Dopuszczalne obciążenie robocze - 3 tony. Dostępne w różnych długościach.

więcej
20,25 zł

Zawiesie pętlowe o dużej wytrzymałości, wykonane z poliestru wysokiej jakości. Dopuszczalne obciążenie robocze - 3 tony. Dostępne w różnych długościach.

więcej
24,16 zł

Zawiesie bezkońcowe o dużej wytrzymałości, wykonane z poliestru wysokiej jakości. Dopuszczalne obciążenie robocze - 4 tony. Dostępne w różnych długościach.

więcej
24,16 zł

Dwuwarstwowe zawiesie pasowe do przenoszenia ciężkich ładunków do 4t. Pozwala na bezpieczny, wygodny oraz szybki transport bez obaw o uszkodzenie powierzchni ładunków. Szybki montaż, bezproblemowe przechowywanie. Wszyta etykietą z informacjami na temat użytkowania.

więcej
29,89 zł

Zawiesie pętlowe o dużej wytrzymałości, wykonane z poliestru wysokiej jakości. Dopuszczalne obciążenie robocze - 4 tony. Dostępne w różnych długościach.

więcej
31,60 zł

Dwuwarstwowe zawiesie pasowe (pętlowe) z obciążeniem 5 t pozwala na bezpieczne i szybkie przenoszenie ciężkich ładunków. Lekka konstrukcja umożliwia wygodny montaż bez używania specjalistycznego sprzętu.

więcej
33,55 zł

Zawiesie bezkońcowe o dużej wytrzymałości, wykonane z poliestru wysokiej jakości. Dopuszczalne obciążenie robocze - 5 ton. Dostępne w różnych długościach.

więcej
40,50 zł

Zawiesie pętlowe o dużej wytrzymałości, wykonane z poliestru wysokiej jakości. Dopuszczalne obciążenie robocze - 5 ton. Dostępne w różnych długościach.

więcej
41,60 zł

Zawiesie pętlowe o dużej wytrzymałości, wykonane z poliestru wysokiej jakości. Dopuszczalne obciążenie robocze - 6 ton. Dostępne w różnych długościach.

więcej
69,30 zł

Zawiesie bezkońcowe o dużej wytrzymałości, wykonane z poliestru wysokiej jakości. Dopuszczalne obciążenie robocze - 6 ton. Dostępne w różnych długościach.

więcej
73,20 zł

Zawiesie pętlowe o dużej wytrzymałości, wykonane z poliestru wysokiej jakości. Dopuszczalne obciążenie robocze - 6 ton. Dostępne w różnych długościach.

więcej
100,65 zł

Zawiesie bezkońcowe o dużej wytrzymałości, wykonane z poliestru wysokiej jakości. Dopuszczalne obciążenie robocze - 8 ton. Dostępne w różnych długościach.

więcej
102,48 zł

Zawiesie pętlowe o dużej wytrzymałości, wykonane z poliestru wysokiej jakości. Dopuszczalne obciążenie robocze - 8 ton. Dostępne w różnych długościach.

więcej

Co to są zawiesia pasowe?

Zawiesia pasowe to dwuwarstwowe pasy wykonane z mocnych taśm syntetycznych zszywanych ze sobą. Objęte są one normą PN-EN 1492-1 oraz spełniają dyrektywy 2006/42/WE. Zawiesia pasowe poliestrowe są szeroko stosowane w transporcie, wykorzystywane do szybkiego, łatwego i bezpiecznego podnoszenia ciężkich ładunków lub montażu elementów gabarytowych. Zawiesia dźwigowe to podstawowy element wyposażenia firm logistycznych. Produkt ten znajduje również zastosowanie w innych branżach przemysłu.

Jak wybrać zawiesie pasowe?

Zawiesia pętlowe poliestrowe występują w wielu odmianach. Możemy spotkać modele zawiesi okrągłych, jak i zawiesi pasowych pojedynczych czy pętlowych podwójnych. Obecnie na rynku jest duży wybór zawiesi, w odniesieniu do ich długości, grubości, szerokości oraz udźwigu. Zawiesia pasowe mają też różne zakończenia – w przypadku zawiesi pasowych pętlowych na końcach dodano pętlę, która ułatwia bezkolizyjny transport materiałów długich (transport rur, świeżo malowanych elementów itp.). Pętle na pasach wykorzystywane są także do montażu dodatkowych haków, uchwytów czy ogniw ułatwiających pracę. Oferowane zawiesia różnią się długością – od półmetrowych do 10-metrowych i unosem – od jednej do dziesięciu ton.

Jaki unos w zależności od koloru zawiesia?

Przy zakupie zawiesia pasowego należy oczywiście wziąć pod uwagę obciążenie robocze, jakie przewidujemy przenosić. Kolor pasa uzależniony jest od maksymalnego udźwigu przenoszonego materiału. Obciążenie 1-tonowe – kolor fioletowy. Obciążenie 2-tonowe – kolor zielony. Obciążenie 3-tonowe – kolor żółty. Obciążenie 4-tonowe – kolor szary. Obciążenie 5-tonowe – kolor czerwony. Obciążenie 6-tonowe – kolor brązowy. Obciążenie 8-tonowe – kolor niebieski. Obciążenie 10-tonowe – kolor pomarańczowy.

Gwarancja magazynuj.pl dla zawiesi pasowych

Oferowane zawiesia pasowe wyprodukowano zgodnie z przepisami stosowanymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które powinny być spełniane przy ich produkcji (dyrektywa maszynowa 2006/42/WE, zharmonizowane normy PN-EN 1492-1). Proponowane przez nas zawiesia charakteryzuje najwyższa jakość, co potwierdza gwarancja producenta. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.