Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Pasy transportowe

Dostępne u nas pasy transportowe sprawdzą się zarówno w zastosowaniu komercyjnym, jak i prywatnym. W zależności od potrzeb znajdziesz produkty o różnej grubości, które mogą pomóc w zabezpieczeniu niewielkich ładunków na małych przyczepkach czy wielogabarytowych towarów na naczepach ciężarowych. Nasze pasy transportowe są mocne, w pełni regulowane i homologowane. To pełen komfort i bezpieczeństwo.

34,77 zł

Pas transportowy ze standardowym napinaczem o maksymalnym obciążeniu 5 t. Dostępny w różnych długościach.

więcej
52,40 zł

Pas transportowy z napinaczem typu ERGO o maksymalnym obciążeniu 5 t i dłuższej rączce. Dostępny w różnych długościach.

więcej
19,28 zł

Pas transportowy ze standardowym napinaczem o maksymalnym obciążeniu 2 t. Dostępny w różnych długościach.

więcej
36,41 zł

Pas transportowy ze standardowym napinaczem o maksymalnym obciążeniu 5 t. Dostępny w różnych długościach.

więcej

Wszechstronne pasy transportowe do zastosowania prywatnego i firmowego

Transport różnych elementów na przyczepkach samochodowych, naczepach ciężkich czy na strefie ładunkowej samochodu ciężarowego wymaga odpowiedniego zabezpieczenia i przygotowania. Do tego powinieneś wykorzystać pasy transportowe, które pozwalają trwale przymocować przewożony towar do skrzyni ładunkowej przyczepy czy pojazdu.

Dlaczego bezpieczne transportowanie ładunków jest tak ważne i powinieneś wykorzystywać pasy transportowe? Każdy element, nawet pozornie idealnie trzymający się powierzchni ładunkowej pojazdu może zsunąć się podczas gwałtownych manewrów na drodze. To stwarza ogromne ryzyko dla Ciebie i innych uczestników ruchu drogowego. Wysokiej klasy pasy transportowe z napinaczem, które posiadamy w naszej ofercie pozwolą Ci trwale unieruchomić ładunek i zabezpieczyć go przed niespodziewanymi sytuacjami na drodze!

Jak działają pasy transportowe?

Pas transportowy to element wykonany jest z różnego rodzaju mieszanek materiałów, które odporne są na rozciąganie i działanie określonych substancji chemicznych czy warunków atmosferycznych. Do produkcji tego typu akcesoriów używa się poliamidy, poliestry i polipropyleny.

Zasada działania pasów transportowych jest prosta. Haki tych elementów należy zaczepić o wewnętrzne haki pojazdu, na którym znajduje się ładunek (np. przyczepy lub skrzyni ładunkowej auta dostawczego). Następnie trzeba przełożyć pasy nad transportowanym ładunkiem i założyć na napinacz. Korzystając z jego mechanizmu i podłączając drugi hak do uchwytu po drugiej stronie, można dostosować naciągnięcie elementu w taki sposób, aby ładunek pod żadnym pozorem nie ruszył się w trakcie jazdy.

Gdzie wykorzystasz dostępne u nas pasy transportowe z napinaczem?

Pasy zabezpieczające towar przed poruszaniem się i uszkodzeniem mają wszechstronne zastosowanie. Mogą służyć między innymi do:

  • przewożenia ładunków o dużych gabarytach
  • przewożenia pojazdów na lawetach
  • transportowania ciężkich elementów, które mają powierzchnię umożliwiającą poruszanie się po powierzchni skrzyni ładunkowej.

Sprawdzą się jako element zabezpieczający ładunek na małych przyczepkach samochodowych, lawetach, pojazdach dostawczych czy dużych naczepach ciężarowych. Pas musisz dostosować zgodnie z jego długością, grubością i wytrzymałością. W naszej ofercie znajdziesz pasy przemysłowe 2t i pasy przemysłowe 5t, które przydadzą się np. do przewożenia bardzo ciężkich ładunków.

Dlaczego powinieneś postawić na oferowane przez nas elementy?

Pasy transportowe, które oferujemy to elementy wykonane z wysokiej jakości materiałów, odpornych na przetarcie czy czynniki zewnętrzne takie jak warunki atmosferyczne. Nasze napinacze z kolei wytrzymują duże naprężenie i w sprawny sposób regulują długość pasów. Ułatwiają przemysłowy transport i przewóz prywatny. Sprawdzą się w różnych sytuacjach i pojazdach. Na pewno pomogą Ci w prowadzeniu firmy transportowej, zajmującej się przeprowadzkami, kurierskiej czy przy działaniu jako pomoc drogowa.