Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Wózki taczkowe dwukołowe

Wózki taczkowe dwukołowe to produkty dedykowane do miejsc, gdzie konieczne jest pokonywanie schodów i nadproży podczas transportu towaru oraz do pomieszczeń o ograniczonej przestrzeni. Dwukołowe wózki taczkowe są przeznaczone do przewożenia produktów o regularnych kształtach. Zastosowanie w nich kół pełnych lub pneumatycznych pozwala na przewożenie ładunku po wszelkich powierzchniach oraz ułatwia manewrowanie wózkiem również w małych pomieszczeniach. Solidna stalowa konstrukcja zabezpieczona farbą proszkową, daje gwarancję długotrwałej eksploatacji, a dodatkowe udogodnienia w postaci plastikowych uchwytów lub ich regulacji podwyższają komfort użytkowania.

309,27 zł

Wózek przeznaczony do przewozu beczek plastikowych i stalowych o pojemności 200 l.

więcej
314,98 zł
354,95 zł
446,30 zł

Zastosowanie: przewóz i składowanie jednej butli gazowej.

więcej
455,50 zł

Wózek bagażowy, nośność 50kg. Wózek transportowy do magazynu.

więcej
456,77 zł

Idealnie nadaje się do przewozu kegów oraz skrzynek (piwo, napoje), również po schodach (zabezpieczenie rur umożliwia "ślizganie" się po schodach).

więcej
462,48 zł

Przeznaczony do przewozu ciężkich przedmiotów, idealny np. do przewozu lodówek, pralek, szaf, kotłów C.O

więcej
503,16 zł

Przeznaczony do przewozu ciężkich przedmiotów, idealny np. do przewozu lodówek, pralek, szaf, kotłów C.O.

więcej
517,14 zł

Wózek taczkowy z możliwością złożenia o ładowności 125 kg. Składany wózek oszczędza miejsce oraz ułatwia transport.

więcej
545,27 zł

Idealnie nadaje się do przewozu kegów oraz skrzynek (piwo, napoje), również po schodach (zabezpieczenie rur umożliwia "ślizganie" się po schodach).

więcej
553,41 zł

Wózek magazynowy z opcją drabiny. Ładowność 100 kg. Drabina z trzema stopniami. Wózek transportowy do magazynu.

więcej
594,75 zł

Przeznaczony do przewozu ciężkich przedmiotów, idealny np. do przewozu lodówek, pralek, szaf, kotłów C.O.

więcej
1 083,11 zł

Wózek ręczny na dwóch kołach, nośność 250kg. Wózek transportowy do magazynu.

więcej
1 158,48 zł

Wózek z kołami schodowymi, nośność: 200 kg. Wózek transportowy do magazynu.

więcej
1 293,20 zł

Wózek taczkowy do beczek, nośność 450kg. Wózek transportowy do magazynu.

więcej
1 375,92 zł

Wózek z kołami schodowymi z platformą załadowczą. Ładowność 200 kg. Wózek transportowy do magazynu.

więcej

Wózki dwukołowe taczkowe – bezproblemowy transport w każdej sytuacji

Jesteśmy jednym z liderów pod względem oferty różnego rodzaju elementów wyposażenia magazynów. Posiadamy zarówno meble i regały wykonane z materiałów odpornych na intensywną eksploatację, ale też wózki dwukołowe taczkowe, które ułatwiają transport towaru i wspomagają pracę w różnym zakresie.

Odpowiednio zorganizowany transport jest nie tylko ważny w zakresie przewożenia towarów z punktu A do punktu B, ale także wewnątrz magazynu, hali produkcyjnej czy sklepu oraz magazynu. Dlaczego to tak istotne? Dzięki temu dużo łatwiej wydać towar w celu jego sprzedaży lub przewiezienia samochodem transportowym, uporządkować miejsce w danym obszarze (aby przyjąć kolejne zatowarowanie) lub przenosząc towary np. do wydania klientom (co ma miejsce m.in. w przypadku gastronomii).

Dostępne w naszej ofercie wózki dwukołowe taczkowe ułatwią wykonywanie tych czynności, są estetyczne, mocne i bardzo wytrzymałe. Na pewno sprawdzą się we wszechstronnym zastosowaniu.

Wózek taczkowy dwukołowy ułatwia transport towarów – jak wykorzystać ich możliwości?

Czym są wózki dwukołowe? To mocne części transportowe, ułatwiające przewożenie różnego rodzaju towarów. Posiadają one specjalny podest (przystosowany do części płaskich lub beczek), koła oraz wygodne rączki do przewożenia nawet cięższych rzeczy.

Szeroki asortyment wózków dostępny w naszej ofercie pozwala na odpowiedni dobór wózka w zależności od potrzeb. Oprócz najwyższej jakości wózków dwukołowych ręcznych proponujemy wózki schodowe, które idealnie dopasowują się do każdej wysokości stopnia, niwelują zeskoki podnosząc komfort pracy. Doskonałą jakością cechują się również solidne wózki na beczki. Konstrukcja wózka zapewnia szybkie i łatwe umocowanie beczki oraz bezpieczny transport. Proponowane wózki taczkowe idealnie sprawdzą się w magazynach, sklepach, halach produkcyjnych, placówkach oświaty oraz wszędzie tam, gdzie potrzebne jest przewożenie towaru.

Poznaj ofertę na nasze wózki dwukołowe taczkowe!

Posiadamy różnego rodzaju wózki dwukołowe taczkowe. Znajdziesz u nas wózek dwukołowy przeznaczony do transportu beczek, wózek taczkowy na schody, a także inne wózki transportowe dwukołowe ręczne. Mamy również wózek transportowy na dwóch kołach z opcją drabiny, co zwiększa wszechstronność jego zastosowania.

Pamiętaj, że każdy wózek dwukołowy pochodzi od najlepszych producentów i zapewnia wysoką jakość pracy. Wszystkie wózki dwukołowe możesz mocno obciążyć i nie będzie to żadnym problemem dla tych systemów transportowych. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na wózki taczkowe. W razie problemów z wyborem – pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązanie! Nasi eksperci wskażą jaki produkt będzie idealnie nadawał się do pracy w określonych warunkach oraz jak duże obciążenie może wytrzymać. Życzymy owocnych zakupów!

Gwarancja magazynuj.pl dla wózków dwukołowych

Wózki dwukołowe będące w naszej ofercie są wyprodukowane zgodnie z przepisami stosowanymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą być spełnione podczas produkcji wózków gospodarczych. Oferowane przez nas ręczne wózki dwukołowe charakteryzuje najwyższa jakość, co potwierdza gwarancja producenta. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.